рус eng укр
в Украине
Национальный союз
фотохудожников Украины
горячая новость:Шановні колеги! У зв'язку з атаками на сайт він переноситься на хостінг до Німеччини, вибачте за незручності.
самое
Выставки | | 21 июня 2017

Прийом робіт закінчується 30 червня 2017 року. Робота журі триватиме з 01 до 10 липня 2017 року, оголошення переможців конкурсу відбудеться 12 липня 2017 року в Міжнародний день фотографа. Переможці будуть нагороджені медалями та дипломами Національної спілки фотохудожників України, призами від спонсорів та партнерів конкурсу.   

За результатами фотоконкурсу в вересні — жовтні 2017 року пройде фотовиставка у Хмельницькому музей-студії фотомистецтва.

Выставки | 20 июня 2017

В Академії відкрито виставку фотомитців Китайської Народної Республіки «Шовковий шлях», присвячену 25-річчю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм.  

В експозиції представлено близько 200 фоторобіт китайських митців, в яких охоплено визначний історичний період становлення Китайської Народної Республіки. 
Під час відкриття виставки перший проректор НАКККіМ професор Сергій Іванов відзначив важливість та актуальність цієї виставки для Академії. «Цього року між Академією та Куньмінський коледжем мистецтв укладено міжнародну угоду про співпрацю в культурній сфері. Також цього року до Академії вперше відкрито прийом іноземних студентів саме із Китайської Народної Республіки, що сприятиме налагодженню тісних міжкультурних зв’язків між нашими країнами» - зазначив він.

Почесним гостем на відкритті фотовиставки був голова Національної спілки фотохудожників України Едуард Странадко. Він зачитав вітального листа від міністра культури України Євгена Нищука. «Шовковий шлях – це не просто транспортний маршрут, це багатовимірний процес зближення Китаю та Європи та створення нових економічних і культурних зв’язків.

Выставки | 20 июня 2017
Pavlovka Art Gallery представляет работы украинских и зарубежных художников на 220 ABSTRACT Art Fest 2017.
Открытие 23.06 в 19-00 по адресу 
Киев, ул. Петропавловская, 34-А
вход свободный
Фестиваль продлится до 6.07.2017
На протяжении всего фестиваля экспозиция будет постоянно меняться - следите за анонсами 
Все две недели жители столицы и гости могут знакомиться с творчеством более 30-ти художников.
Выставки | 28 апреля 2017

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

«Перший відкритий міжнародний фестиваль Street Art Photo 2017»

НАГОРОДИ

Учасникам виставки у Національному історико-архітектурному музеї Київська фортеця будуть направлені запрошення з проханням надіслати фотографії у великому розмірі.

Відкриття виставки та нагородження 16 червня о 16:00

Выставки | 02 июня 2017

Відкриття: 16 червня (п’ятниця) о 16:00

Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» (м. Київ, вул. Госпітальна, 24а) 

Перший міжнародний фестиваль фотографії Street Art Photo 2017 - це міжнародний проект, організованийНаціональною спілкою фотохудожників України та Національним історико-архітектурним музеєм «Київська фортеця». 

Street Art Photo 2017 - це 44 найкращі роботи фотографів з усього світу, що їх відібрало  жюрі для експозиції у Києві у музеї «Київська фортеця».

Street Art Photo 2017 - це три персональних виставки яскравих та абсолютно різних фотохудожників з Швейцарії, Шотландії та України. У цьому проекті їх об`єднав погляд на Київ.  Киянин Едуард Странадко презентує виставку «2017», швейцарець Марсель Штайнер вперше у Києві представляє майже 20 робіт, об'єднаних у серію «Київ <-> Цюріх. Сприйняття». Стівен Дженсен (Шотландія) експонується із життєвими стоп-кадрами, які оформилися у виставку «Моменти».

Street Art Photo 2017 - це нагородження переможців фестивалю та неформальне спілкування з авторами та організаторами, яке відбудеться 16 червня о 16:00 на урочистому відкритті.

Выставки | 04 июня 2017

Фотовиставка присвячена 25-річчю дипломатичних відносин між Україною та Китаєм «ШОВКОВИЙ ШЛЯХ» 

Відкриття

виставки

09.06.2017

п’ятниця 

15:30

у Київській фортеці

НАЦІОНАЛЬНИЙ ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ МУЗЕЙ «КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ» та НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ КЕРІВНИХ КАДРІВ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Практика | | 22 июня 2017
FETA призначений для європейських студентів-фотографів та молодих фотографів у віці до 30 років, і проводиться у співпраці з рядом університетів та коледжів по всій Європі з метою визнання високих стандартів створення фотографій, що відбуваються в Європі в останній рік Студенти університету.
Практика | 12 июня 2017
Организовывает экспедицию искусствовед, действительный член Королевского фотографического общества Великой Британии Андрей Котлярчук. 
Такого ещё не было! На небольшом кораблике мы исследуем грандиозные обрывы правого берега Днепра. Поселимся в самом живописном уголке Каневского водохранилища - Генеральском острове. Многие не раз вздыхали, рассматривая его в бинокль с Днепровских круч. На острове нас ждёт прекрасный пляж, а песчаные дюны со старым сосновым лесом украсят наши снимки. Обязательно возьмём брезентовую палатку и старинный котелок с треногой, что бы сделать «ретро» снимки! 
Мириады звёзд будут висеть у нас над головой. Вечером нас ждут посиделки у костра на берегу реки с традиционным барбекю и много-много разговоров о фотографии. Мы также обязательно будем ловить рыбу и сварим самую настоящую уху!!! И даже поищем клад с помощью металлодетектора! А любимые напитки заберём с собою заранее
Практика | 26 мая 2017
Приглашаем посетить открытый онлайн-семинар по редактированию или удалению ненужных элементов с фотографии в программе Photoshop. Это мероприятие ориентировано на тех, кто желает получить теоретические и прикладные знания в сфере обработки изображений, кому интересна тема цифровой коррекции снимков.
История | 26 мая 2017
1 червня 2017 р. з 18:30 по 20:00
Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного
просп. Перемоги, 50, Kyiv, Ukraine
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «НЮ АRT PHOTO 2017» 7 Фотографии принимаются до 29.10.17
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «АВТОПОРТРЕТ 2017» 34 Фотографии принимаются до 31.08.17
Фотоконкурс ДРУГИЙ ВІДКРИТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС АБСТРАКТНОЇ ФОТОГРАФІЇ 459 Фотографии принимаются до 29.06.17
Фотоконкурс STREET ART PHOTO 2017 685 конкурс завершен
Фотоконкурс ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС СУЧАСНОЇ ФОТОГРАФІЇ 2016 / 2017 1093 конкурс завершен
Абстрагирование души (ретроспектива)

"...абстрактна фотографія - це певний вид фотомистецтва, який відмовився від наближеного до дійсності зображення форм. (...) Безпредметне мистецтво створюється під впливом відчуттів і думок про те, що світ набагато складніший ніж той, який ми бачимо

По адресу: Малая опера, арт-пространство студии "Лавра"

Танцоры ночью

"...танцоры превращают в свою сцену весь мир..."

По адресу: Галерея "Brucie Collections"

новости и статьи
Полезное | 26 июня 2017