рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
самое
Выставки | | 04 декабря 2019
Бачити очима і серцем: світлини Костянтина Жданова

«Фотографувати може тільки той, хто зможе вибудувати на одній вісі око, голову і серце»

Анрі Картьє-Брессон (Henri Cartier-Bresson), фотограф

Вже не вперше в цій залі ми продовжуємо знайомитись, дивитись, дивуватись, радіти, сумувати і  захоплюватись світлописними сторінками своєрідного Літопису неоголошеної війни, яку наші захисники вимушені вести на сході України. Неодноразово професіонали й аматори в своїх експозиціях розповідали нам про ратні будні військових, нині ж вони подані дещо в іншому ракурсі.
Выставки | 22 ноября 2019
Фестиваль фотографії про дітей у Чернігові
    Чернігівська обласна організація Національної спілки фотохудожників України, Чернігівський фотоклуб «Прекрасне поруч», Білоруський Дитячий Фонд, розподілена галерея «Фотомистецтво» (м. Мінськ) та ряд установ культури в кінці 2019 року вирішили відзначити десятирічний ювілей міжнародного фотоконкурсу «4383 дні дитинства» і третій рік дружби міста і конкурсу фестивалем фотографії про дітей у м.Чернігові. В рамках фестивалю в листопаді-грудні одночасно проводиться 5 фотовиставок, тісно пов'язаних з конкурсом «4383 дні дитинства».
    25 листопада о 15 годині відкривається перша виставка у Чернігів
Выставки | 20 ноября 2019
З 22 листопада по 14 грудня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися художня фотовиставка, присвячена Зінаїді Серебряковій, «Нескучне: фотопогляди».

Фотовиставка «Нескучне: фотопогляди» створена за результатами фотоконкурсу, який проводився протягом 2019 року Неформальним товариством друзів Зінаїди Серебрякової та галереєю «Мистецтво Слобожанщини». 

Нескучне — батьківщина славетної художниці, тут вона народилася, жила, створила свої всесвітньо відомі шедеври. І хоча від будинків Лансере та Серебрякових не залишилося й сліду, але природа, увічнена мисткінею, майже та сама і надихає й сьогодні художників та фотографів на творчість. 

Глядач буде зачарований світлинами Володимира Оглобліна, Олени Долженко, Євгена Олексієнка, Інни Можейко та інших «мисливців за прекрасною миттю» і обовʼязково піде з виставки з гармонією в душі і радістю на серці. 

Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться 22 листопада о 17:00
Полезное | 17 ноября 2019
14 грудня у Національній Академії керівних кадрів культури і мистецтва відбудуться Загальні збори Київської організації НСФХУ. 
Початок о 12 годині (Лаврський пр-к, 9, корп.7, ауд.215). 
Выставки | 16 ноября 2019
На вісімдесятому році життя помер патріарх львівської фотографії Олексій Іутін - фотохудожник, журналіст, член Спілки фотохудожників України, заслужений діяч культури Польщі, перший лауреат Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у номінації «Фотомистецтво» імені Василя Пилип’юка за 2018 рік.
Народжений у Санкт-Петербурзі (29.06.1940), він усе своє свідоме життя і творчість присвятив Львову, його полінаціональній культурі. Понад 30 років працював у львівських часописах (1964 – 1994 рр.): «Ленінська молодь», «Слава Родины», «Діло», «Міліцейський кур’єр», позаштатно – на Львівському телебаченні.
Брав участь у понад 250-ти міжнародних виставках: в Україні, Польщі, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Китаї, Бразилії, Аргентині, Бельгії, Голландії, США, Великобританії, Австрії, Гонконзі, Македонії, Канаді, Японії. Роботи автора зберігаються в приватних колекціях в Польщі, США, Канаді, Австрії, Німеччині, Ізраїлі та ін.
Про місце і час прощання інформація буде в наступних повідомленнях.
До вашої уваги відеоперегляд двох його авторських фотоальбомів:
"Мій Львів" https://youtu.be/MGLGchPlZos
"Мій світ, мої герої" https://youtu.be/c5STvXHHwuE
Выставки | 15 ноября 2019
НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР УКРАЇНСЬКИЙ ДІМ
Aрт-об`єднання«Kyivphotos-Hall 2012» 
17 листопада 2019
UKRAINIAN BEAUTY 2019
фотовиставка автентичних костюмів
Презентація та дефіле – 15:00

Фотоработи Андрія Головахи (Київ, Україна)
Костюми з приватних колекцій Олени Скрипки,  Мили Вишиванки,Богдана Петричука
Куратор фотоекспозиції – Валерій Лещинський
Creative/Art Director в Kyivphotos-Hall 2012

Про проект:
"Мета зберігання старих речей - надихати створювати нове.  Ми показуємо Україну,  справжню,  яка знаходиться в скринях колекціонерів, оскільки нас знищували сценічними костюмами. Ми працюємо зі вченими,  з етнографами, істориками і музейними працівниками, відтворюємо костюми за старими фото,  самі створюємо нові речі, репліки костюмів,  володіємо з пані Милою Вишиванкою техніками ткацтва, пані Мила Вишиванка збирає костюми для Чернігівського музею власними коштами,  описує їх, консультує людей.
Практика | 05 ноября 2019
Фотограф из Днепра. Член НСФХУ. Автор журнала «Потребитель» (по кино и фототехнике).
Мастер студийной фотографии и профессиональной рекламы. Ведуший собственную школу фотографии в г. Днепр
При встрече расскажет о самом главном в фотографии. Как улучшить полюбившийся кадр. Из пяти ваших кадров, один будет рассмотрен и критически оценен. Встреча будет проходить в тёплой дружеской беседе на условиях Free donation Приглашается все любящие фотоискусство и проявляющие интерес к творчеству.
Практика | 02 ноября 2019
"ДИВА, КРАСА І ПРИГОДИ В МОЇХ ПІШОХІДНИХ, ЛИЖНИХ, ВОДНИХ, ВЕЛО-, МОТО- І АВТО- МАНДРІВКАХ ПЛАНЕТОЮ". Частина 2. Розповідь і слайди. Дійство відбудеться 5 листопада (вівторок) о 18 год. 30 хв. у Будинку вчених НАНУ, Володимирська 45А (метро "Золоті ворота"). ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Практика | 24 октября 2019
У п'ятнцию, 25 жовтня, PinchukArtCentre запрошує на завершальну лекцію дослідниць Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP) в рамках публічної програми до виставки «Заборонене зображення». Лекторій присвячено авторам основоположної хвилі Харківської школи фотографії Олегу Мальованому, Євгену Павлову, Юрію Рупіну та Олександру Супруну.

Місце проведення — 5-й поверх, експозиція виставки. Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/541/1572019200000

Олександр Супрун – харківський фотограф, який в другій половині 1970-х-80-х років здобув визнання завдяки своїм монтажам. Лекторка Олександра Осадча поділиться роздумами щодо використання та підриву зсередини «іконографії» офіційної репортажної картинки, певного межового стану робіт Супруна. Окрім того, допоможе зрозуміти, яким чином підхід автора став органічною складовою філософії фотографії, яку розвивали харківські автори та для заглиблення в контекст познайомить слухачів із розвитком техніки монтажу в радянській та світовій фотографічній практиці.

Олександра Осадча – мистецтвознавиця, дослідниця, співробітниця Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP moksop.org), викладачка Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

На обкладинці — Олександр Супрун, «Автопортрет-72», 1976, срібно-желатиновий друк, фотомонтаж.
Заборонене зображення

"...складається з двох частин. Перша представляє персональну виставку Бориса Михайлова, а друга, яка називається «Перетинаючи межу» - Харківську школу фотографії та її вплив на нове покоління художників..."

По адресу: Pinchuk Art Centre Pinchuk Art Centre Адрес: Бассейная, 2 (в комплексе "Арена") Тел: 590-08-58

новости и статьи
Выставки | 05 декабря 2019
123