рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
самое
Выставки | | 28 сентября 2019

Більше ніж двісті світлин авторів з України та інших країн взяли участь у

ІІ ВІДКРИТОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ КОНКУРСІ

«ПІКТОРІАЛЬНА ФОТОГРАФІЯ 2019»

НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

http://photospilka.com/

 

07 листопада 2019 року о 18:30 відбудеться відкриття підсумкової виставки та нагородження переможців та дипломантів у арт-просторі

Київської публічної бібліотеки ім.. М.В. Гоголя 

за адресою -

Велика Васільківська, 136 / тел. +380 44 529-14-73

Выставки | 19 октября 2019
Відкриття фотовиставки Арзу Мурватової - 26.10.2019, сб, 12.00.
Також будемо раді бачити на наших заходах! 

Програма  за посиланням: 
Выставки | 16 октября 2019

Радо запрошуємо Вас  на наше щорічне масштабне Свято у Києві – урочисте відкриття вже XXI-ї Міжнародної Фотовиставки «День–2019» та 23-й День народження газети, які відбуватимуться:

8 листопада о 17:00

у Будинку Кіно (вул. Саксаганського, 6).

Ці двадцять один рік, продовж яких «День» невтомно пише власний фотолітопис країни, доводять: наш Міжнародний фотоконкурс  став  авторитетним не тільки в Україні, а й за її кордонами! Брати участь в конкурсі «Дня» й підтримувати його – престижно! 

І в цьому, зокрема, чималий внесок наших шановних партнерів, котрі щорічно нагороджують призами найталановитіших фотомитців.

Выставки | 16 октября 2019
Повідомляємо, що з 15 жовтня 2019 року до 30 квітня 2020 року у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбудеться ХІ Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Україна квітуча 2020».
Мета Конкурсу – підготовка фахівців нової генерації європейського рівня, посилення профорієнтаційної роботи, розширення міжнародних зв'язків, заохочення молоді до покращення стану міського (сільського) середовища, садів, парків, скверів, упорядкування реклами і системи візуальної комунікації, фотовідеодизайн, художні промисли.
Конкурс відбудеться в рамках святкування 50-річчя створення Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.
Выставки | 15 октября 2019
«Фотовернісаж на Покрову» - це щорічний Міжнародний салон художньої фотографії, метою якого є засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, різноманітність пам'яток історії, архітектури, культури, побут і життя людей.
У ХIV Міжнародному салоні художньої фотографії«Фотовернісаж на Покрову - 2019» взяли участь 188 авторів з 30 країни світу, які надіслали майже 3 тисячі світлин, з яких міжнародне журі відібрало найкращі. Гран-Прі - «Бронзовий птах, що летить»­­­­­ - цьогоріч присуджений фотохудожнику Сергію Мірошнику(Україна), а кращим автором салону, який набрав найбільшу кількість акцептів – 18 та 2 нагороди, став Sue Silbey з Великоїбританії.
Выставки | 30 сентября 2019
В експозиції – 125 робіт 22 фотохудожників. Працюють вони в різних жанрах. У виставковій залі представлені портрети, пейзажі, натюрморти, абстрактні, урбаністичні мотиви тощо. 
Практика | | 20 октября 2019
29 жовтня о 19:00
АРТ-простір Lavra Studio, Мала Опера, Київ, Дегтярівська, 5
Теория | 20 октября 2019
Всі знають такий напрямок живопису, як імпресіонізм, коли художники прагнуть найприродніше і не упереджено відобразити реальний світ в його рухливості і мінливості, передати свої швидкоплинні враження (impressions) при різному освітленні, уникаючи при цьому будь-яких подробиць.
Упевнений, у більшості, імпресіонізм асоціюється з полотнами французьких художників кінця 19 століття. У той час головними покупцями мистецтва була міська буржуазія і, отже, до її вимог і смаків прагнули пристосовуватися професійні портретисти, в тому числі і фотографи. Не можна, звичайно, проводити повну аналогію в становленні живопису і фотографії, але основні тенденції їх розвитку багато в чому збігаються. Художня фотографія, як і живопис, пережила декаданс, яий полягав в руйнуванні форми, химерності малюнка, алегоризації.
Теория | 05 октября 2019
Де грань між digital art і фотоімпрессіонізмом ... Що дає їх синтез ... Як створити таку фотороботу без фотошопу ... Маленькі творчі роздуми ...

Теория | 14 сентября 2019
Розмова відбудеться під час презентації та відкриття фотовиставки🖐📸«МІНІМАЛІЗМ АРТ ФОТО 2019» 
у Київській Школі Фотографії, http://www.photoschool.kiev.ua/

Виставка експонуватиметься в галереї «SOVA» з 25 вересня до 09 жовтня 2019 в Арт-локації Київської Школи Фотографії 
(кожного дня з 10:00 до 20:00)
за адресою - Ділова, 5А, Київ (метро «Олімпійська»)
Вхід вільний))
Заборонене зображення

"...складається з двох частин. Перша представляє персональну виставку Бориса Михайлова, а друга, яка називається «Перетинаючи межу» - Харківську школу фотографії та її вплив на нове покоління художників..."

По адресу: Pinchuk Art Centre Pinchuk Art Centre Адрес: Бассейная, 2 (в комплексе "Арена") Тел: 590-08-58

новости и статьи
Выставки | 21 октября 2019
123