рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Новим 2019 роком та Новорічними святами! Здоров'я! Творчих злетів! Наснаги у творчості!
самое
Выставки | | 15 января 2019

Виставка творів Олександра Ляпіна, викладача Київської Школи Фотографії, проходить в галереї «SOVA» і триватиме з 14 по 31 січня. Вхід  вільний. Кожного дня з 10 до 19:00 за  адресою - вул. Ділова, 5А, другий поверх.(метро «Олімпійська»).

095 119-15-17 WhatsApp

068 119-15-17 Viber

093 119-15-17 Telegram

Выставки | 12 января 2019
Дорогі фотохудожники, а також більш скромні фотомитці! 🙂

Закінчується прийом ваших талановитих робіт на Ювілейний V-й Міжнародний фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю́» в номінації «Краща комедійна фоторобота».

Правила участі та заявка тут: http://www.atamplua.com.ua/index.php/festivali/zayavka-na-gashotyu.html

І зробіть репост талановитим друзям!

Якщо вам подобаються наші проекти, будь ласка, вподобайте нашу сторінку: https://www.facebook.com/atamplua/
--
Бажаємо завжди бути в гуморі! 🙂
Выставки | 07 января 2019

Шановні Колеги! Зі святом!

Сьогодні День Народження Фотографії))

180 років тому, 7 січня 1839 Франсуа Араго на засіданні Французької академії наук докладно доповідає про перший в історії людства оптико-хімічний спосіб отримання і закріплення зображень і назвав його винахідника - це був художник Луї Дагер ...

Так прибуде з нами Світлосила!

Выставки | 04 января 2019
субота, 5 січня 2019 р. 
13:00
Бібліотека ім. В.Винниченка
На виставці представлені як авторські роботи, так і документальні роботи про мистецькі фотоподії і подорожі, в яких Вадим брав участь.

Выставки | 04 января 2019
Повсякденне життя Рівного та області у всіх його проявах, проблемах, досягненнях. 

Шановні друзі! Тільки що закінчилась робота журі і підведені підсумки конкурсу "Рівне 2018. День за днем", усі результати уже на сайті. 
Журі конкурсу Олександр Харват, голова НСФХУ Eduard Stranadko, голова ЛОО НСФХУ Володимир Дубас переглянули 755 фото від 30 учасників і по найбільшій кількості балів визначили переможців. Вітаємо усіх учасників та переможців! Виставка кращих світлин конкурсу і нагородження переможців відбудеться 17 січня о 17 год в Міський Будинок Культури / Рівне
Теория | | 15 января 2019

Вхід вільний.

 

Про що будемо говорити:

- як розуміти мову сучасної фотографії;

- як вибирати візуальні засоби в залежності від завдань проекту;

- як вибирати теми для своїх авторських проектів;

- як розуміти методики побудови фотографічних проектів;

- що треба, щоб підготувати та провести персональну фотовиставку;

История | 06 января 2019
 • Субота, 12 січня 2019 р. з 14:00 по 15:30

 • Будинок-музей Тараса Шевченка в Києві
  пров. Шевченка, 8а, Kyiv, Ukraine, 01001

  Цього разу нас збирає на Козиному Болоті презентація унікальної книги-фотоальбому Василя Галайби «Фотоспомин. Київ, якого не стало…».— К. : Тов. «НВП «Iнтерсервic», 2018.
  Василь Галайба - києвознавець, журналіст, широко відомий дослідженнями про вулиці Хрещатик, Прорізну, Ярославів Вал, Андріївський узвіз, про архітектурні пам'ятки, храми, монастирі, навчальні заклади, лікарні, особливості суспільного життя.
  Василь Галайба почав цікавитися історією Києва з 1960-х років, а в 1970-80-і роки наполегливо ходив вулицями Києва і фотографував стару забудову, чи як він говорив «розвалюшки». Незабаром їх масово почали зносити, отож світлини Галайби - часто єдина можливість уявити ці споруди. Вже стала бестселером його книга “Фотоспомин. Київ, якого немає: анотований альбом світлин 1977—1988 років” (2000). У новому фотоальбомі Василя Галайби, значно розширеному і доповненому, фотооб’єктив автора зафіксував невблаганний плин часу київської забудови ХІХ–ХХ століть.
  Києвознавець Євгеній Маковський і автор представлятимуть книгу, появу якої чекали всі, хто знає і любить Київ.Розповідь супроводжуватиметься відеорядом.
Практика | 27 декабря 2018
Сергій Селезньов, Олександра Родіонова з фотопроектом “Спадкоємці” на ТРК "Чорноморська"
https://www.youtube.com/watch?v=oPe8TYZhiW8&t=106s
Сергій Селезнев (НСФХУ, Дніпро) : проект “Спадкоємці” розпочався в серпні 2014 року. Першою участніцею стала Олександра Родіонова і її сім’я. Саме так, в Проекті пріймають участь не тільки діти 12-15 років, а й дорослі їх родичі. Чому? Тому, що саме в цей вік дітям заладається інтерес до професії, до її тонкощів і суті, а дорослі, присутні на зайняттях, теж маючи право голосу, також приймають в них активну участь. Таким чином творча фотографія охоплює і дітей і їх сім’ї.
Теория | 12 декабря 2018
В якому стані перебуває сучасне українське фотомистецтво, і чим приваблює цей жанр авторів? Едуард Странадко, голова Національної спілки фотохудожників України.
11 груд. 2018 р.
Анатомія симулякра

"...В експозиції проекту твори різних медіа: фотографія, відео, digital art, інсталяція, живопис..."

По адресу: Институт проблем современного искусства

На межі / Львів - Божа Воля

По адресу: Галерея "The Naked Room"

новости и статьи
Выставки | 15 января 2019