рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! З Великоднем! Статті, новини, зауваження, просимо відправляти на photospilka_kr@ukr.net
самое
Выставки | 13 апреля 2018

Абстрактна фотографія — це певний вид фотомистецтва, в основі якого лежить зображення форм, ліній і кольору на знімку, виконаному за допомогою різних фотографічних прийомів і технологій. Головним для такої фотографії є відхилення від символічних уявлень. Наш Салон міжнародний і тому запрошуємо фотографів з інших країн до участі, бо мистецтво не знає кордонів.

Наснаги у творчості і нових свіжих ідей!

 

КАЛЕНДАР САЛОНУ:

Початок прийому фото – 13 квітня 2018 року

Останній день прийому фото – 31 серпня 2018 року

Оголошення результатів  - 10 вересня 2018 року

Нагородження переможців та підсумкова виставка – жовтень - листопад 2018 року.

Выставки | 11 апреля 2018
У четвер 12 квітня 2018 року o 16год., гості та мешканці чарівного міста Івано-Франківська запрошуються на відкриття фотовиставки “Nude by OGO OLE”. Автор — відомий фотограф, львів'янин Олег Огородник. Як повідомляють організатори мистецького проекту міжнародне мистецьке об’єднання Art Media Holding – Civitas LEOPOLIS та Центр сучасного мистецтва Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, а також офіційні партнери проекту ГО "Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області", ГО "Покутські ініціативи", Національна спілка фотохудожників України (Львівська організація) покажуть світлини присвячені неперевершеній красі жіночого тіла. На виставці можна побачити 40 авторських фотографій, деякі роботи знаходяться в музейних колекціях та приватних збірках світу.
Виставка триватиме до 30 квітня.
Выставки | 10 апреля 2018

Сьогодні у найбільшому в Китаї парковому комплексі Їхеюань (літня резиденція китайських імператорів у Пекіні) відбулося урочисте відкриття виставки робіт членів Національної спілки фотохудожників України під назвою «Різнобарвна Україна». Згаданий захід організовано за підтримки Пекінської народної асоціації дружби з закордоном.

​Учасникам заходу було представлено світлини українських майстрів з різних куточків нашої мальовничої країни – Одещини, Закарпаття, Полісся, Київщини, Слобожанщини та ін.

Выставки | 09 апреля 2018
На розгляд журі були подані 1530 фоторобіт від 100 Авторів з 28 міст України.  
До V експозиції війшли 68 робіт дипломантів та учасників і 15 з попередніх Вернісажів, всього 83 роботи
Выставки | 08 апреля 2018
Місцем професійної діяльності фотовідеодізайнера будуть дизайн студії, фотостудії, фотоательє, салони краси, поліграфічні видавництва, засоби електронної інформації, реклама і мультимедіа, шоу-бізнес, індустрія  інтерактивних розваг, експедиції і подорожі. Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв (НАКККІМ) акредитовано за найвищим рівнем Н+ бази ANABIN, якою користуються провідні роботодавці країн Європи, адже, відтепер якісну професійну освіту в галузі дизайну можна здобути на Батьківщині, не залишаючи Україну. Визнання ЮНЕСКО Академії кращим ВНЗ культурно-мистецького напрямку підтверджує цей високий статус. Інститут продовжує набір на спеціальності: дизайн ландшафту, дизайн інтер'єру, графічний дизайн і реклама. Якщо Ви бажаєте отримати спеціальність дизайнера в Інституті дизайну і реклами НАКККіМ, слухати лекції провідних фахівців, користуватися методичним центром з колекцією унікальної літератури за фахом, вчитися рисувати з античних гіпсових зліпків у Народних художників України, спілкуватися з іноземними гостями, гуляти парком у Києво-Печерський Лаврі, що створили студенти, тоді чекаємо Вас в Академії на днях відкритих дверей і кожен день на території Києво-Печерської Лаври. Покажемо творчі майстерні, класи, аудиторії, виставки робіт студентів та викладачів.
Теория | | 13 апреля 2018
  • Тема: як створювати «Портрет». Секрети #Чоловічого_портрету 
    Сергій Аніськов – член Національної спілки фотохудожників України #НСФХУ
    Вхід по програмі "Pay what you want" 
    + придбання кави/чаю у Kodak Cafe
Теория | 01 апреля 2018
На цьому курсі ви зможете розкрити свій творчий потенціал, навчитися створювати масштабні і складні фотопроекти, працювати з власними почуттями, переконаннями, смаками як з творчими інструментами. Цей курс повністю присвячений розвитку художнього мислення і створенню творів в галузі сучасної фотографії.
Теория | 20 марта 2018
Також 24 березня відбудеться ворк-шоп Svet Ostrovskaya, разом з якою ми будемо власноруч створювати витвори мистецтва у техниці колажу, яка не потребує особливої мистецької підготовки - тільки політ уяви. 
Дослідження краси жіночого тіла тривають!
Теория | 17 марта 2018


Запрошуємо вас відвідати інтерактивну лекцію «В пошуках неіснуючого психологічного портрету» від Сергія Аніськова. 

Сергій Аніськов - фотомудак. Член НСФХУ. 
Вхід на захід 18+.

Захід відбудеться в приміщенні ГО "Центр розвитку театру 'Час Т".
Вхід по програмі "Pay what you want".

Хмельницький, вулиця Проскурівського підпілля 71, кімната 36

Фотоконкурс TRAVEL ART PHOTO 2018 355 Фотографии принимаются до 09.05.18
Фотоконкурс «МОЯ НАЙКРАЩА ФОТОГРАФІЯ 2017» 169 конкурс завершен
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «НЮ АRT PHOTO 2017» 221 конкурс завершен
Фотоконкурс НАЦІОНАЛЬНИЙ ВІДКРИТИЙ ФОТОКОНКУРС «АВТОПОРТРЕТ 2017» 101 конкурс завершен
Фотоконкурс ДРУГИЙ ВІДКРИТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС АБСТРАКТНОЇ ФОТОГРАФІЇ 667 конкурс завершен
Космический неон

"...Множество неоновых небесных светил, тысячи мерцающих звезд, видимых с Земли, завораживают человечество. Но огни больших городов затмевают ночные светила, и мест, где можно увидеть волшебное, фантастическое звездное небесное сияние становится все

Источники вдохновения

"...Важко зберігати зле в серці, коли в світі так багато краси. Інколи мені здається, що я бачу її всю - і це стає нестерпним. Моє серце наповнюється нею, як повітряна куля, яка от-от лусне... І тоді я перестаю протистояти їй. І вона просочюється крі

новости и статьи
Выставки | 19 апреля 2018