рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Усіх причетних та небайдужих з Днем Фотографії!
афиша
Відкриття фотовиставки «Джерело»

Автор: Виставка складається з серії фотографій та історій «Джерело» від фотографки Елеонори Лубна

Открытие: 02.04.2019

Закрытие: 22.04.2019

О выставке:

 

Виставка складається з серії фотографій та історій «Джерело» від фотографки Елеонори Лубна. Вони були зібрані після зустрічі з людьми, що переїхали до Києва в результаті військових дій на Донбасі. Назва виставки походить від київського санаторія «Джерело», де в 2014 році сховалися багато переміщених осіб. Фотографії ілюструють різні аспекти їхнього життя (побут, робота, об’єкти), а тексти про вигнання доповнюють їх.

 

Територіально проект створювався у Києві та його сільських околицях, на думку авторки в них можно було віднайти віддалені відображення війни. Архіви, отриманні з особистих колекцій, дозволяють побачити паралелі між зниклими та переміщеними особами та підкреслити промислове та гірницьке минуле Донбасу.

 

Ідея проекту «Джерело» полягала в тому, щоб окреслити зв’язки чи їхню відсутність між територією, яка сьогодні практично недоступна для більшості людей, з якими ми познайомились, й українською столицею.

 

Виставка буде тривати до 21 квітня!

 

Деталі тутPhotogrammer.Media

Відкриття фотовиставки Дениса Копилова «Дух Яванава»

Открытие: 02.04.2019

Закрытие: 28.04.2019

По адресу: Відкриття відбудеться 4 квітня о 19:00, вул. Липинського, 4, Київ. Вхід вільний.

О выставке:

Відкриття фотовиставки Дениса Копилова «Дух Яванава»

 

У четвер, 4 квітня 2019 року, відбутеться відкриття виставки фотографій Дениса Копилова «Дух Яванава».

 

Ідея виставки виникла після знайомства фотографа з племенем Яванаваяке з давніх-давен мешкає в глушині на берегахАмазонкидотримується традицій шаманізмуподорожуючи в паралельних світах та передаючи з покоління в поколіннямістичні знання.

 

Усього тисяча чоловік живе в семи селах Яванава на річці Грегоріо в басейні річки Амазонка. Це маленьке, але горде плем'я змогло домовитися з урядом Бразилії та провести демаркацію своєї землі і державної, домогтися права на спеціальну освіту для своїх дітей і т.д. Здається, що такий маленький, але сильний народ протистоїть міці світового прогресу, відстоюючи свої життєві цінності. Яванава вірять, що Природа і Земля живі, вони спілкуються з тваринами та рослинами. Вони сильно відрізняються від нас, але прийняли рішення відкрити свої знання людям з умовно цивілізованого світу, щоб ми не знищили нашу загальну Землю!

 

«Шамани вправно розрізняють дух, тіло і душу, розуміють природу речей. Це я й хотів передати в експозиції. Використання альтернативного фотодруку символізує альтернативний погляд на сформований порядок речей в нашому світосприйнятті, а нанесення фарб на фото – громадські програми, які дистанціюють нас від своєї природи», – каже автор проекту Денис Копилов.

 

Співорганізаторами виставки є фонд UART. Фонд культурної дипломатії UART — некомерційна благодійна організація, основним орієнтиром діяльності якої слугує якісний, нетривіальний, сучасний та цікавий глобальній аудиторії культурно-мистецький продукт, здатний змінювати призму сприйняття та надихати.

 

Відкриття відбудеться 4 квітня о 19:00, вул. Липинського, 4, Київ. Вхід вільний.

 

Деталі на сайті Творчої співдружності Photogrammer.Media

123