рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Новости / Фотоиздания
20 декабря 2018

При чём тут понятие "смирение" и фотоискусство? Что их объединяет? Оба они ведут в духовный мир, а точнее, учат жить с Миром в согласии и гармонии. Идея с фотоальбомом, сама по себе мало, что значит. Любая идея предполагает хорошую организацию, эмоциональный настрой, взаимодействие с обществом. Иметь нравственные мотивы. В нашем первом альбоме 10 авторов. Пятьдесят авторских фоторабот. Это маленькая фотовыставка для уютного просмотра.
02 ноября 2018
26 мая 2018


Вийшов з друку фотоальбом Олега Жарія “Україна. Панорама століть”, видавництво "Мистецтво", 2018 р. Формат 24×24 см, 224 с., українською і англійською мовами. 
Огляд альбому (35 фото зі 112): http://zharii.kiev.ua/data/media/66/output_6.pdf

Цей фотоальбом — перший в практиці українського книговидання з панорамними HDR фотографіями. У виданні представлено більш ніж сто світлин, які демонструють красу великих і малих міст, визначні пам’ятки історії та архітектури, чудові краєвиди, переважну більшість об’єктів з переліку Чудес України — таких як Софія Київська, Києво-Печерська Лавра, Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці, парк Софіївка та інші. Автор представляє світлини за порами року. Кожен розділ відкривається панорамами трьох міст із найбільшою кількістю пам’яток архітектури — Київ, Львів і Кам’янець-Подільський, потім — Одеса та інші міста й місцевості, на початку денні фотографії, в кінці — вечірні. Мета альбому — показати довершеність творінь рук людських і чарівну красу природи, допомогти читачеві у виборі наступного маршруту для подорожі нашою прекрасною країною — Україною.

Альбом буде представлений на Книжковому Арсеналі – 2018 (30 травня – 3 червня) на стенді видавництва «Мистецтво» (стенд В 2.10).

все новости
01 декабря 2017

Фотокнига Юрія Туряниці

19 ноября 2017

Василь Цанько. Фотоальбом.

12 октября 2017

Каталог виставки "Портрет, як дзеркало душі". Полтавська організація НСФХУ

22 июня 2017

Едуард СТРАНАДКО "ВЕСНА", 320 сторінок, Весна у Києві, видавництво UPA.

10 июня 2017

Вийшла перша українська нон-фікшн книга про фотобізнес

У видавництві Pabulum вийшла книга фотопродюсера Василя Шульги «Invisible photo business: Що має знати фотограф, який хоче знімати для світових брендів». Це перша українська книга, присвячена не техніці зйомок чи художній фотографії, а комерційному фото та побудові бізнесу у сфері реклами.


13 апреля 2017

Презентація фотоальбому Олександра Ранчукова «Понад дахами. Київ: місто і час»

123