рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Новости / Полезное
21 января 2019
 Всі витрати на проїзд та розміщення відвідувачів-фотографів покриватимуться Молодіжним фондом Азербайджанської Республіки.
Більш детальну інформацію можна отримати за адресою info@justiceforkhojaly.org або office@youthfoundation.az  
04 января 2019

Aрт-об’єднання «Kievphotos-Hall 2012» та Арт-клуб «Видиво й вино»

запрошують всіх, кому не байдуже фотомистецтво, на регулярні неформальні зустрічі фотоклубу «ВИДИВО»!

Перша клубна зустріч відбудеться 13.01.19 о 18:00– будемо зустрічати Старий Новий рік! Кожен зможе виступити з презентацією на великому екрані своєї фото колекції, зробленої за останній рік. Зможемо задавати одне одному питання, будемо спілкуватися на вільні творчі і не творчі фототеми, згадаємо кумедні фотоісторії, подивимось на великому екрані світовий фотодоробок – душевна тусовка людей, яких об’єднує спільний інтерес. І все це, звісно ж, смакуючи гарне вино від українських виробників!

 

Формат клубних зустрічей людей за інтересами дуже популярний в цивілізованому світі – давайте разом творити таку традицію в українській столиці. Вино сприяє комунікації, видиво – наповнює атмосферу, а однодумці – вдовільняють душу і розум).

24 декабря 2018
01 ноября 2018
Шановні друзі та колеги! Наш колега, член фотоклубу 9х12, нещодавно (1рік) прийнятий до НСФХУ (Київська організація) ВАДИМ ОБИТОЦЬКИЙ дуже потребує нашої допомоги. Після важкої онкологічної операції він зараз проходить курс хіміотерапії. Вадиму всього 41 рік Наша допомога підтримає його не тільки матеріально але і морально, що для нього зараз дуже важливо - відчути що він не один. Будь-яка посильна для вас сума дуже важлива. Гроші переводити на картку Приват банку Володимиру Цибі (фотоклуб 9х12).
Номер картки 4149 6293 9000 3432. Заздалегідь дякуємо!
все новости
31 октября 2018

Фототусовки у Київському Гідропарку

12 октября 2018

Для творческих мастерских в столице в 100 раз снизили земельный налог

08 сентября 2018

Наталия Компанцева собирает компанию для поездки в Коростень на День деруна 8 сентября на авто.

26 декабря 2017

Professional competition of the Sony World Photography Awards

12 декабря 2017

7 грудня у Києві Національна Спілка Фотохудожників України проводила свій VI З’їзд

У 2012-му році на такий же з'їзд їздили за рахунок, що виділялися тоді державою для творчих Національних спілок коштів. Ситуація в країні була інша і президент до культури і мистецтва ставився більш уважно. Цього року всі делегати приїжджали за свій рахунок. Сьогодні жодна подібна організація грошей на всі наявні потреби від держави не отримує, а тих коштів, що виділяються, ледве вистачає на мінімальні витрати правління Спілки. Але для делегатів з'їзду, за великим рахунком, це не проблема. Тим більше, коли натомість отримуєш величезний позитив від спілкування з друзями і колегами, з якими давно не бачився. А атмосфера була душевної і теплою...
07 ноября 2017

Рада звільнила від податку на додану вартість виробників національних фільмів

123