рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Обучение
05 ноября 2019
Фотограф из Днепра. Член НСФХУ. Автор журнала «Потребитель» (по кино и фототехнике).
Мастер студийной фотографии и профессиональной рекламы. Ведуший собственную школу фотографии в г. Днепр
При встрече расскажет о самом главном в фотографии. Как улучшить полюбившийся кадр. Из пяти ваших кадров, один будет рассмотрен и критически оценен. Встреча будет проходить в тёплой дружеской беседе на условиях Free donation Приглашается все любящие фотоискусство и проявляющие интерес к творчеству.
02 ноября 2019
"ДИВА, КРАСА І ПРИГОДИ В МОЇХ ПІШОХІДНИХ, ЛИЖНИХ, ВОДНИХ, ВЕЛО-, МОТО- І АВТО- МАНДРІВКАХ ПЛАНЕТОЮ". Частина 2. Розповідь і слайди. Дійство відбудеться 5 листопада (вівторок) о 18 год. 30 хв. у Будинку вчених НАНУ, Володимирська 45А (метро "Золоті ворота"). ВХІД ВІЛЬНИЙ.

24 октября 2019
У п'ятнцию, 25 жовтня, PinchukArtCentre запрошує на завершальну лекцію дослідниць Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP) в рамках публічної програми до виставки «Заборонене зображення». Лекторій присвячено авторам основоположної хвилі Харківської школи фотографії Олегу Мальованому, Євгену Павлову, Юрію Рупіну та Олександру Супруну.

Місце проведення — 5-й поверх, експозиція виставки. Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова: tockify.com/pinchukartcentre/detail/541/1572019200000

Олександр Супрун – харківський фотограф, який в другій половині 1970-х-80-х років здобув визнання завдяки своїм монтажам. Лекторка Олександра Осадча поділиться роздумами щодо використання та підриву зсередини «іконографії» офіційної репортажної картинки, певного межового стану робіт Супруна. Окрім того, допоможе зрозуміти, яким чином підхід автора став органічною складовою філософії фотографії, яку розвивали харківські автори та для заглиблення в контекст познайомить слухачів із розвитком техніки монтажу в радянській та світовій фотографічній практиці.

Олександра Осадча – мистецтвознавиця, дослідниця, співробітниця Музею Харківської школи фотографії (MOKSOP moksop.org), викладачка Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

На обкладинці — Олександр Супрун, «Автопортрет-72», 1976, срібно-желатиновий друк, фотомонтаж.
20 октября 2019
29 жовтня о 19:00
АРТ-простір Lavra Studio, Мала Опера, Київ, Дегтярівська, 5
все новости
20 октября 2019

ТАЄМНИЦІ СУЧАСНОГО ФОТОІМПРЕССІОНІЗМУ Artist talk Валерія Лещинського

Всі знають такий напрямок живопису, як імпресіонізм, коли художники прагнуть найприродніше і не упереджено відобразити реальний світ в його рухливості і мінливості, передати свої швидкоплинні враження (impressions) при різному освітленні, уникаючи при цьому будь-яких подробиць.
Упевнений, у більшості, імпресіонізм асоціюється з полотнами французьких художників кінця 19 століття. У той час головними покупцями мистецтва була міська буржуазія і, отже, до її вимог і смаків прагнули пристосовуватися професійні портретисти, в тому числі і фотографи. Не можна, звичайно, проводити повну аналогію в становленні живопису і фотографії, але основні тенденції їх розвитку багато в чому збігаються. Художня фотографія, як і живопис, пережила декаданс, яий полягав в руйнуванні форми, химерності малюнка, алегоризації.
05 октября 2019

"Таємниці сучасного фотоімпрессіонізму" Інтерв'ю Валерія Лещинського на ТБ каналі "Київська Русь" / Київ 2019:

Де грань між digital art і фотоімпрессіонізмом ... Що дає їх синтез ... Як створити таку фотороботу без фотошопу ... Маленькі творчі роздуми ...

14 сентября 2019

25 вересня / 19:15 Аrtist talk Олега Малова "Що ховається за небагатослівністю мінімалізму?"

Розмова відбудеться під час презентації та відкриття фотовиставки🖐📸«МІНІМАЛІЗМ АРТ ФОТО 2019» 
у Київській Школі Фотографії, http://www.photoschool.kiev.ua/

Виставка експонуватиметься в галереї «SOVA» з 25 вересня до 09 жовтня 2019 в Арт-локації Київської Школи Фотографії 
(кожного дня з 10:00 до 20:00)
за адресою - Ділова, 5А, Київ (метро «Олімпійська»)
Вхід вільний))
14 августа 2019

Майстер-Клас Миколи Заварики

Друзья!
24-25 августа приглашаю на Мастер-Класс всех, кто любит фотографию, но не знает с чего начать. Всех, кто еще только думает, но не знает какой приобрести фотоаппарат, кто его уже приобрел, но он стал украшением кабинетной полки. Всех тех кто уже смело жмет на кнопку, не представляя какие возможности таит в себе его камера. В общем фотография для начинающих и не только. Просто о сложном. Закрепляем всё на практике, делимся секретами, разбираем ошибки.
11 августа 2019

ПОРТФОЛІО-РЕВЮ ФОТОКНИГ ТА ПРОЕКТІВ МІЖНАРОДНОГО ФОРУМУ ARTPHOTOBOOK / KYIV 2019

 

22 серпня 2019 о 18:30

Київ, вул. Велика Васильківська, 136,

Арт-простір Київської публічної бібліотеки ім. М.В.Гоголя

(метро Либідська)

 

Напередодні форуму ArtPhotoBook 2019 ми проводимо відкрите ревю.

Ревю — це захід, куди запрошуються не глядачі, а автори, що бажають отримати індивідуальну конструктивну та доброзичливу оцінку кількох експертів.

Тож чекаємо на:

- авторів, що вже видали  фотокнигу, але планують проконсультуватися щодо її подальших перспектив;

- авторів, що наразі підготували книгу, але потребують компетентної оцінки щодо її можливого вдосконалення;

- авторів, що ще не бралися до випуску фотокниги, але мають відповідний матеріал і хотіли б знати, у якому напрямку їм рухатися.

07 августа 2019

ПОРТФОЛІО-РЕВ'Ю для фотографів у Хмельницькому

До 180-річчя фотографії та з нагоди Міжнародного Дня фотографії!

ПОРТФОЛІО-РЕВ'Ю (ПР) для фотографів.

Хмельницька обласна організація НСФХУ спільно з Хмельницьким музеєм-студією фотомистецтва проводять ПР для фотографів.

Що таке ПР?

Портфоліо-Рев'ю — загальноприйнятий у світовій практиці дієвий спосіб розвитку творчого потенціалу і сприяння становленню професійної кар'єри фотографів, дизайнерів, художників та представників інших творчих візуальних професій. Портфоліо-Рев'ю дає можливість одночасно в одному місці зустрітися з компетентними людьми у сфері візуальних мистецтв та показати їм свої роботи.

Ціллю хмельницького Портфоліо-рев'ю для фотографів є пошук перспективних авторів, надання їм допомоги в творчому розвитку, заохочення до участі у фотопленерах, конкурсах та фестивалях, пошук кандидатів у члени НСФХУ.

123