рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, зауваження, просимо відправляти на photospilka_kr@ukr.net
Персона / Персона
24 декабря 2017
Буває, похвалю красивий чи оригінальний знімок якогось фотомайстра, і чую у відповідь: «Це не дивно, адже у нього/неї – такий дорогий фотоапарат». Тим, хто вважає, що мистецька цінність фото залежить від вартості знімального обладнання, мені так і кортить дати в руки найкрутішу фотокамеру і відправити о четвертій годині ранку на Коломийське озеро. Хай спробують сфотографувати його так, як це робить Ярема Проців.
02 мая 2017
20 октября 2016
Світлина обсерваторії на Чорногорі Тараса Дутки з Тисмениці, що на Франківщині, ввійшла у ТОП-10 фотоконкурсу для Вікіпедії. Тарас мріяв про професію художника ще будучи учнем та впевнено ішов до своєї мети, пише “Вежа”.
02 августа 2016
Саша Маслов - украинский фотограф, который вот уже 7 лет работает в США и сотрудничает с такими изданиями как New York Times и Wall Street Journal, и (помимо всего прочего) фотографирует известных людей: от Тома Форда и Марка Стронга до Риз Уизерспун и Алессандро Барикко. О первых заказах, сложностях профессии, разницах в работе между Украиной и США, он рассказывает bit.ua
все новости
24 апреля 2016

Інтервью Ярослава Голубчика у Хмельницькому музеї фотографії.

Хмельничан вчили друкувати фотокартки давнім методом ціанотипії. Таку технологію до нашого міста привіз киянин Ярослав Голубчик. Разом з тим у музеї-студії фотомистецтва представив власні світлини. Апаратуру, за допомогою якої виготовляє фото, також прихопив.
14 апреля 2016

Оккупированный Киев в объективе классика ч/б фотографии Герберта Листа

Подборка уникальных фотографий оккупированного Киева всемирно известного фотохудожника Герберта Листа, служившего во время войны в Вермахте. Все снимки сделаны им в июне-июле 1943 года. Оцените не только предметы съемки, но и художественную составляющую фотографий - композицию, тени, выбранные ракурсы и геометрию фотографий...
20 января 2016

Василь Пилип'юк, професор, фотохудожник, лауреат премії імені Шевченка Мрію створити у нашій академії першу в Україні кафедру фотомистецтва

Міністерство освіти і науки України восени минулого року присвоїло вчене звання професора лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженому діячу мистецтв України, президенту видавничого підприємства "Світло й Тінь", головному редакторові однойменного журналу Василю Пилип'юку, який викладає у Львівській Національній академії мистецтв (кафедра менеджменту мистецтва). Про нову - наукову - грань діяльності відомого фотомитця, його книги (всього він видав 99 фотоальбомів) та цікавий досвід художника - у розмові з ним кореспондента Укрінформу.
24 августа 2015

Портфолио: Юлия Кочетова

Киевский фотограф Юлия Кочетова, которая в свой 21-й день рождения одолжила бронежилет и отправилась снимать на Донбасс.

19 июня 2015

Настоящая фотография как и хорошее вино требует длительной выдержки

 Сегодня в гостях у pentax-club.com.ua известный украинский фотограф Андрей Котлярчук. В небольшом интервью мы узнаем о том, с чего начался его путь в фотографии, почему любит иногда возвращаться на старые локации и какие проекты сейчас снимает.
05 июня 2015

Таня ПАВЛИК: «Внутрішньо відчуваю себе Мавкою»

У мене все дуже спонтанно. Нема неділі, нема понеділка, нема вихідних – я взагалі літаю-літаю. Коли втомлюся – сідаю. Коли хочу знову полетіти – відштовхнулася від землі і знов полетіла. Це не обов’язково під час малювання – під час будь-якої роботи... Мене навіть Таха-Птаха називають.
1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | 31 - 40