рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Фотовиставка Сільвано Мончі (EFI, EFIAP, AISF) "Уганда проти"
| 28 сентября 2011

Фотовиставка Сільвано Мончі (EFI, EFIAP, AISF) "Уганда проти"

Шановні друзі!

Запрошую відвідати персональну фотовиставку італійського фотохудожника Сільвано Мончі (EFI, EFIAP, AISF) «УГАНДА ПРОТИ».

Відкриття виставки 27 вересня 2011 р. о 17:00 год. у галереї фотохудожника Олександра Купчинського в арт-кав'рні «Сальвадор Далі» (м. Рівне, вул. Гетьмана Полуботка, 4)

Виставку склали 24 роботи Сільвано Мончі з його репортажної серії, присвяченої будням африканських злидарів, що відбувають покарання у в'язниці на півночі Уганди. Це - лише частка робіт гостросоціального характеру, що увійшли до відомої книги Сільвано Мончі та журналіста Антоніо Манта «Уганда проти». Фотоальбом «Уганда проти» - документальне свідчення тих порушень прав людини, що суперечать бажанням пересічних жителів Уганди жити в мирі і спокої. Уганда проти зловживання правителів і військових владою, проти депортацій, проти викрадень дітей і підлітків і примушення їх брати участь у військових діях, проти насильства і репресій, проти каліцтва, злиднів, голоду - проти усього, що пригнічує її народ.

Сільвано Мончі - фотохудожник зі світовим ім'ям, відомий не лише у себе на батьківщині, в Італії, а й далеко за її кордонами. Праціює в різних жанрах - фотодокументалістиці, пейзажі, ню, фешн, портреті.

Любить мандрувати з фотокамерою і створює цікаві репортажі про мешканців тих місцин, якими подорожує. Побував у Вірменії, країнах Північної та Центральної Африки, Аргентині, США, Грузії, Китаї та багатьох інших куточках Земної кулі. Його фотозвіти можна побачити на сторінках інтернет-порталу Panoramio, і завдяки цим світлинам кожен користувач інтернету має можливість «зазирнути» в захопливі місця нашої планети.

Шанувальники гламуру знайомі з творчістю Сільвано завдяки публікаціям у всесвітньовідомому модному журналі Vogue. А саме тим, що присвячені колекціям дизайнерів Дольче & Габано, Гуччи, Картьє.

Не цурається Сільвано експериментів, особливо захоплюється передачею руху, динаміки у фотографії. Ось чому у нього багато світлин, присвячених танцю, спортивним змаганням, різноманітним шоу.

Персональна виставка Сільвано Мончі відбувається на Україні вперше. 

_m.jpg

3.jpg

14.jpg

17.jpg
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123