рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Простір фото – 2011
| 25 декабря 2011

Простір фото – 2011

21 грудня о 16-00 год. в галереї «У фарватері істин» ТЦ «ЗЛАТА ПЛАЗА» відбудеться відкриття щорічної звітної виставки «Простір фото - 2011». Рік, що минає, був багатим на творчі події, виставки, як в Україні, так і за кордоном. Колектив клубу поповнився випускниками фотошколи Олександра Харвата і збагатився новими перспективними іменами. Звітні виставки стали традиційними, і є своєрідним подарунком рівнянам та гостям міста до новорічних та різдвяних свят.

Новий 2012 рік також багатий творчими планами клубу: участь у міських, національних та міжнародних виставках, пленерах, проведення першого в Рівному Кубку фотографії «Я люблю своє місто, я люблю свій край», 7 Міжнародного Салону художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову, 2012», видання альбому кращих світлин клубу, тощо.

Учасники виставки: Олександр Харват, Сергій Бондарук, Андрій Голубцов, Альона Зень, Олег Фещук, Геннадій Фещук, Тетяна Вакулюк, Олена Волосик, Ірина Слободюк, Олена Корнєєва, Жанна Каштан, Сергій Лєнкін, Віталій Філімонов, Дмитро Тинник, Дмитро Ревякін, Юлія Остапчук.

Побачити виставку можна буде до 15 січня 2012 року.

Тел. для інформації: 452-700 www.prfoto.net www.ukrfoto.org  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123