рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Перший кубок Рівного з фотографії "Я люблю своє місто. Я люблю свій край"
| 15 января 2012

Перший кубок Рівного з фотографії "Я люблю своє місто. Я люблю свій край"

Проект передбачає конкурсну виставку кращих світлин учасників, видання альбому, нагородження переможців.
Мета - виявлення та заохочення нових імен, їх відзначення, популяризація нашого міста та області, активізація туристичної та інвестиційної привабливості краю.

ТЕМА КОНКУРСУ ВІЛЬНА. Приймаються фотографії, зроблені на території міста та області. Кращі фотографії в номінаціях Пейзаж (L), Природа (N), Архітектура (A), Події, люди (R), Портрет (P), Діти (C) будуть відзначені нагородами. Автору найкращої фотографії буде присуджено Кубок Рівного по фотографії та звання Кращого автора конкурсу.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ: Конкурс відкритий для всіх фотографів, що згідні з його умовами, та проводиться за правилами організації міжнародних конкурсів. Роботи приймаються у цифровому вигляді. Файли мають бути у форматі JPEG, sRGB, 300 dpi, мінімум 2400 px по довшій стороні. Файли іменувати за схемою: прізвище_тема_№ (Petrenko_A-1. jpg). Назва файлів має бути вказана навпроти назв фотографій, внесених до заявки. Заявка має бути повністю та чітко заповнена і підписана автором. Кількість фотографій та кількість подач від кожного автора необмежена.

Конкурсні роботи та авторські права на них належать виключно особам, що їх надають, і організатори не несуть відповідальності за порушення авторських прав учасниками.

Організатори залишають за собою право використовувати кращі роботи для подальших виставок та публікацій в рамках заходів, пов'язаних з конкурсом зі збереженням авторських прав.

Фотографії можна відправити поштою на CD, на e-mail, або передати особисто.

Вартість участі кожної роботи 20 грн. При наданні понад 10 робіт за кожну наступну фотографію - 10 грн. Форма оплати будь-яка: на рахунок, переказ, готівкою.

Участь у конкурсі означає згоду з усіма його умовами. Організатори не несуть відповідальності за втрату чи пошкодження надісланих матеріалів під час пересилання поштою. Фотографії, що пройшли конкурсний відбір для експозиції, будуть роздруковані розміром 30х45 см. та розміщені в альбомі кращих світлин конкурсу, який отримає кожен учасник.

ПРИЙОМ РОБІТ та розміщення на інтернет ресурсах - з 1.03 до 5.07.2012 р.

ЖУРІ КОНКУРСУ: 7-11.07.2012 за участю 4 авторитетних в галузі фотографії спеціалістів (4 голоси) та інтернет голосування (1 голос).

ВИСТАВКА І ПРЕЗЕНТАЦІЯ АЛЬБОМУ - з 24.08.2012 на День незалежності України та День міста.

ЗАЯВКА на сайті: www.ukrfoto.org www.prfoto.net www.ogo.ua

АДРЕСА для надсилання робіт:
Кубок Рівного по фотографії, Олександр ХАРВАТ, а.с.35, м.РІВНЕ, УКРАЇНА , 33028
e-mail:ax22@i.ua, тел. 067 3622 977, (0362) 452 700

ОРГАНІЗАТОРИ: РОГО «Український Центр фотомистецтва», Видавничий Дім «ОГО»

МЕДІАПАРТНЕРИ: Рівне 1, ОДТРК, Сфера, Радіодім, «Photographer».

Голова оргкомітету - Олександр Харват
Керівник медіа підтримки - Юрій Дюг

Завантажити анкету учасника

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123