рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Анонсы - 16 вересня в рамках акції «Ніч в музеї - 3» на свій третій день народження PinchukArtCentre працюватиме до 3-ї години ночі
| 10 сентября 2009

16 вересня в рамках акції «Ніч в музеї - 3» на свій третій день народження PinchukArtCentre працюватиме до 3-ї години ночі

У середу, 16 вересня 2009 року, PinchukArtCentre відсвяткує третю річницю з дня заснування. Вперше в історії актуального мистецтва України в цей день в арт-центрі відбудеться акція «Ніч в музеї - 3». Спеціально для всіх шанувальників сучасного мистецтва, а також для тих, хто ще не встиг ознайомитися з ретроспективною виставкою Деміена Хьорста «Реквієм», PinchukArtCentre буде відчинено до третьої години ночі!

Дмитро Логвин, виконавчий директор PinchukArtCentre: «Три роки активної роботи вже позаду. Це не дуже значний вік для арт-інституції, якщо вимірювати його роками. Проте це дуже багато, якщо порахувати ту кількість проектів, які ми вже реалізували за цей час, і ту кількість людей, які нас відвідали! Тож акція «Ніч в музеї - 3» - це не лише спеціальний подарунок для всіх шанувальників сучасного мистецтва та друзів PinchukArtCentre, але й ще один прояв нашого прагнення відкривати людям світ актуального мистецтва, не зачиняючи двері центру навіть вночі».

В рамках святкування відвідувачі арт-центру зможуть провести нічний огляд експозиції Хьорста у супроводі не лише гідів PinchukArtCentre, його кураторів, а й українських художників та арт-критиків, які представлять свої улюблені роботи британського художника.

У ході акції «Ніч в музеї - 3» нічні відвідувачі зможуть стати володарями 10 комплектів колекційних каталогів виставки Деміена Хьорста «Реквієм», а також 20 фірмових футболок з черепом, створеним відомим британцем. Шанувальники творчості Хьорста матимуть нагоду взяти участь у тематичному квесті по виставці «Реквієм», а знавці історії виставок PinchukArtCentre зможуть перевірити свою ерудицію, розгадавши спеціальні кросворди. Ну а перші 250 відвідувачів арт-центра, які прийдуть за північ, отримають у подарунок ще й пам'ятні значки.

Крім того, відвідувачі зможуть здійснити віртуальну подорож по найяскравішим подіям в історії PinchukArtCentre завдяки «фотофільму», який буде демонструватися в Інформаційному центрі на другому поверсі.

Також, в останні дні роботи виставки Деміена Хьорста «Реквієм», яка завершиться 20 вересня, відвідувачі PinchukArtCentre матимуть нагоду придбати фірмову футболку із зображенням роботи «Череп в пустці» зі знижкою 50%.

Подробиці про акцію «Ніч в музеї - 3» на сайті: www.pinchukartcentre.org  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123