рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Автор фотовиставки про ГУЛАГ Володимир Оглоблін матиме творчу зустріч у „Тюрмі на Лонцького"
| 14 февраля 2012

Автор фотовиставки про ГУЛАГ Володимир Оглоблін матиме творчу зустріч у „Тюрмі на Лонцького"

У п'ятницю, 17 лютого о 17.00 у Національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів „Тюрма на Лонцького" у Львові на вул. С. Бандери, 1 (вхід з вул. К. Брюллова) відбудеться творча зустріч із автором виставки „Колима / ГУЛАГ/ Аляска"- фотохудожником Володимиром Оглобліним (Харків).

У рамках творчої зустрічі: слайд-програма „Тут народжується день. Магадан" із коментарями автора та урочисте закриття виставки „Колима/ ГУЛАГ/ Аляска".

Володимир Оглоблін 30 років мандрує світом із фотокамерою. У його колекції - неймовірні краєвиди із Каракумів, Алтаю, Таймиру, Тянь-Шаню, Якутії, Криму, Карелії, Уралу, Карпат... Він уміє дістатися туди, куди не кожен зможе, і побачити те, що недоступне погляду інших -особливу красу. Фотографуючи, він захоплюється, відкриває і пізнає, а, пізнаючи, не припиняє милуватися і зворушуватися.

„На Колимі справді день народжується раніше, аніж на материку, що сприймається не тільки як метафора, а й як стан духу , - бо всі розуміють: звідси можна тільки відлетівши вирватися в інший „потойбічний" материковий світ. Колима далека не тільки в географічному сенсі, а й з погляду житейського сприйняття комфорту й щастя. Це сформувалося довгими десятиліттями ГУЛАГівської системи ізоляції, котра залишила свою незриму тінь на цьому краї. Ось чому будь-які відвідини Колими - завжди калейдоскоп складних почуттів, думок, прояви якоїсь прихованої генетичної пам'яті, де зберігається і спливає навіть те, що було не з тобою. Магадан відкрився мені якось зовсім несподівано, із першими теплими променями червневого сонця, коли сіра палітра за одну ніч заяскріла усіма барвами. Кожний день приносив нові відкриття, нові враження, що їх я й намагався зобразити", - довірливо зізнається Володимир Оглоблін.

Раді будемо познайомити галичан із непересічним слобожанським автором репортажних і пейзажних світлин та розкішних фотоальбомів.

Вхід до музею, на закриття фотовиставки та слайд програму Володимира Оглобліна - вільний!

P. S. 21 лютого о 15.00 відкриття виставки відбудеться в Івано-Франківському краєзнавчому музеї за участі Володимира Оглобліна.

Більш повно ось тут: http://photospilka.com/vystavki/fotovistavka-vidryadzhennya-v-odin-kinec-kolima-gulag-alyaska.html
  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Странадко Едуард, в 13:46 14.02.2012
так виглядає руське щастя...
 2 
Написал(а) Мальцев Владимир, в 17:06 14.02.2012
Будучи намного моложе, в Ростове-на-Дону судьба столкнула с человеком, житейская мудрость которого, как магнитом тянула к общению . Узнав, что я больше 10 лет прожил в Магадане, сказал:"После освобождения, пришлось сутки ждать вылета. Чтобы скоротать время, поехал в город-вроде, сидел "в Магадане", а самой столицы не видел. День бродил по городу. 15 лет прошло...Веришь, до сих пор снится..." В области сейчас остались только воспоминания о лагерях. В Магадане, единственная зона - в районе поселка Новая Веселая, с видом на бухту Гертнера Охотского моря.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123