рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Виставка за пiдсумками II Мiжнародного фотоконкурсу «Планета дiтей»
| 06 марта 2012

Виставка за пiдсумками II Мiжнародного фотоконкурсу «Планета дiтей»

Фото Mico Chang
Шановнi друзi! Запрошуємо Вас на вiдкриття виставки!
«ПЛАНЕТА ДIТЕЙ»
Виставка за пiдсумками II Мiжнародного фотоконкурсу «Планета дiтей»
7.03.2012 - 19.04.2012

Галерея Купчинського, м. Рiвне, вул. Гетьмана Полуботка, 4, арт-кав'ярнi «Сальвадор Далi»

Вiдкриття у середу, 7 березня 2012 о 16:00 год.

Дитинство - найщасливiша пора в життi практично кожної людини, яке згадується потiм впродовж всього життя. Це безтурботнiсть, люблячi i улюбленi батьки, дiдусi i бабусi, що оточують малюкiв теплом i турботою, друзi з дитячого садочка i шкiльнi товариши, iгри, спортивнi секцiї i рiзнi гуртки, постiйне пiзнання життя. Це сонце i море, лiтнiй i зимовий вiдпочинок, знайомство i дружба з тваринами, перше кохання i багато що iнше, що нiколи в життi вже не повториться.

Але дитинство буває i iншим - нещасливим. Всiм вiдомо, скiльки проблем iснує в цiй областi у всьому свiтi. Це i бездомнi дiти, якi шукають притулок на вулицях, i безнадiйно хворi дiти, що потребують нашої допомоги i сподiваються на неї, це i кинутi дiти в пологових будинках. Це i просто бiднiсть i убогiсть, в умовах якої живуть дiти в рiзних країнах свiту. До таких проблем фотографи можуть i повиннi привертати увагу, i глядачi виставки мають можливiсть переконатися що учасники конкурсу зробили це делiкатно i етично.

До складу журi конкурсу увiйшли вiдомi фотохудожники Наталiя Компанцева AFIAP (Київ), Андрiй Гусаченко AFIAP (Севастополь), Олександр Задирака (Київ), Олександр Примак (Київ), Олександр Чекановський (Київ)

Органiзатори конкурсу не обмежували авторiв у виборi сюжетiв. Та однiєю умовою цей конкурс вiдрiзняється вiд iнших подiбних: взяти у ньому участь запропоновано було виключно жiнкам, - як професiйним фотографам, так i любителькам.

У першому конкурсi в 2010 г оду взяли участь жiнки-фотографи iз чотирьох країн. А у 2011 кiлькiсть країн-учасниць зросла до 17, а саме: Бiлорусь, В'єтнам, Великобританiя, Iзраїль, Iндiя, Iран, Казахстан, Канада, Киргизiя, Китай , Кiпр, Литва, Молдова, Нiмеччина, Росiя, США, Україна.

В галереї Купчинського колекцiя свiтлин, вiдiбраних для участi у виставцi, представлена не в повному обсязi - усi би не вмiстилися в нашiй залi. Тому ми вiдiбрали лише 54 фотографiї, кращi з кращих. Це роботи переможцiв, вiдзначених медалями та особливими вiдзнаками Мiжнародної асоцiацiї фотомистецтва (FIAP), Нацiональної спiлки фотохудожникiв України (НСФХУ), Мiжнародного фотографiчного руху «Образ без кордонiв» (ISF), Київської органiзацiї НСФХУ, меценатiв i спонсорiв конкурсу.

afisha.jpg

 

_gold_nsfhu_1.jpg

Борозенцева_gold_nsfhu_1 

-1.jpg

Гошко  

.jpeg

Давиньон  

__gold_isf_2.jpg

 Линг Луо_gold_isf_2

__.jpgНе будите  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Странадко Едуард, в 21:42 06.03.2012
вітаю!
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123