рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - “Be young and shut up!” (Будь молодим та замовкни!)
| 01 ноября 2012

“Be young and shut up!” (Будь молодим та замовкни!)

  За підтримки Посольства Франції в Україні


та Французького інституту в Україні

 Презентує

 Ерік Ваззолер

Eric Vazzoler

"Be young and shut up!"

(Будь молодим та замовкни!)

 01.11-21.11.2012

Відкриття 1 листопада о 19:00

 ЦСМ «Совіарт»

Вул. Андріївський Узвіз, 22-а

 

Ерік Ваззолер, відомий фотограф з Франції, що вже не вперше відвідує Україну, підіймає у своєму проекті тему дитинства. Українська молодь з невеликих міст та сіл, розташованих в далечині від шумних мегаполісів, що зображена на фотографіях, відображає реальність та відчуття тяглості моменту дитинства. Погляд на українських дітей через об`єктив французького фотографа створює нове значення, нове сприйняття, нове поле для розмови.

Дитинство, як вічний перехідний момент, коли час змінюється постійно, стрімко та непомітно. Постійне прагнення подорослішати, бути відповідальним та мати таку бажану «вседозволенність» нівелює чарівність щирості буття дитиною, просту насолоду від безтурботності та відчуття «гри в доросле життя». Життя кожної миті часу плинності дитинства - до цього апелює фотограф у цьому проекті. Діти мають свої правила, свою територію, свій світ, такий вигаданий для дорослих, але абсолютно реальний для власників-мешканців республіки «дитинство». Поки в тебе є ця можливість, є це сприйняття тут і зараз, а не одвічних «колись» та «потім» - ти непереможний, ти здатний бачити світ власним поглядом, а не поглядом нав'язаних реалій життя суспільства сьогодні.

Будь молодим та замовкни!

 

Запис на майстер-клас від Еріка Ваззолера 03.11.2012 о 12:00 (вул. Андріївський Узвіз, 22-а, 1 поверх) за адресою kfc.classes@gmail.com

 

Міжнародний Фестиваль Фотографії KievFotoCom

kievfotocom@gmail.com www.kievfotocom.com
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123