рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Виставка клубу White rabbit „Написане світлом”
| 25 декабря 2012

Виставка клубу White rabbit „Написане світлом”

Рівне, Галерея Купчинського, Полуботка 4, підсумкова виставка клубу White rabbit „Написане світлом”. Відкриття 27 грудня 17:00

  

 

2__.jpg

О. ПотянокВ ЗахароваН Заяц

НАПИСАНЕ СВІТЛОМ

Підсумкова фотовиставка рівненського фотоклубу «White Rabbit»

 

В грудні цього року  фотоклуб «White Rabbit» відзначає свій четвертий день народження. За традицією,  святкування розпочнеться 27 грудня о 17:00 год. з відкриття підсумкової виставки «Написане світлом». Більше 50 фоторобіт 13 учасників клубу, створені протягом року, що минає, будуть презентовані в галереї Купчинського в арт-кав’ярні «Сальвадор Далі» (м. Рівне, вул.. Гетьмана Полуботка,4)

 Цьогоріч «Білий Кролик» зустрічає день народження гарними досягненнями: він посів почесне шосте місце у рейтингу 29 фотоклубів України і взяв участь у виставці VII Фестивалю фотоклубів України в Києві в травні 2012 р.

Президенту клубу, Олександру Купчинському було присвоєно звання EFIAP Міжнародної асоціації фотомистецтва.

Учасники клубу «White Rabbit» Євген Боярчук, Олександр Гупало, Валентина Захарова, Дмитро Наумов, Андрій Панасюк, Олексій Потянок, Оксана Сумко отримали дипломи і відзнаки Міжнародних фотосалонів «Волинь. Вернісаж на Покрову-2012», «Планета дітей-2012», «Кубок Рівного-2012» та інших престижних фотоконкурсів.

Четверо учасників клубу – Дмитро Наумов, Андрій Панасюк, Світлана Райчук і Оксана Сумко стали кандидатами в члени Національної спілки фотохудожників України.

Другою  персональною виставкою «Мить довжиною 30 сек» порадував фотограф Дмитро Наумов, підготувавши тематичну добірку світлин у вишуканій техніці «подовженої витримки».

Свою також другу персональну виставку «Світ моїх вражень» підготувала і здійснила Оксана Сумко – талановита прихильниця репортажної, соціальної фотографії і водночас авторка психологічних портретів і небанальних пейзажів.

2012 рік став для фотоклубу ще однією сходинкою на шляху самовдосконалення і власного розуміння принципів творчої фотографії. Учасники клубу ділилися  між собою новими секретами майстерності, відкритими в різноманітних джерелах інформації, навчалися на майстер-класах визнаних фотомайстрів – Олександра Ктиторчука, Едуарда Хитрого, Світлани Райчук.

«Кролики» взяли участь як слухачі у Львівському фотофорумі, що відбувся  8-9 грудня в Західній столиці Української фотографії.

Досвід, здобутий «кроликами» на фотопленерах у Закарпатті і Карпатах, у Львові,  Івано-Франківську, Ужгороді і в містах і селах Рівненщини (м. Дубно, с. Дуби, с. Полівці), значно розширив коло тем і освіжив палітру наших учасників.

«Написане світлом» – виставка різноманітна і різножанрова, адже кожен з її учасників має власне бачення світу і власні пристрасті і уподобання в художній фотографії. Експозиція в галереї Купчинського дає можливість охопити одним поглядом основний доробок клубу, побачити і оцінити рівень майстерності фотографів «Білого Кролика». Повірте, тут є за що «зачепитися» поглядом і є чим хоча б в деякій мірі наситити жагу нових художніх вражень.

Виставка триватиме з 27 грудня 2012 р. до 17 січня 2013 р.


  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Странадко Едуард, в 21:05 25.12.2012
хороші роботи, вітаю!
 2 
Написал(а) Говорухина Наталья, в 16:27 26.12.2012
Усього найкращого клубу та учасникам виставки! :) :)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123