рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Інтим на людях. Як це було? «Нюанси живопису та фотографії»
| 04 марта 2013

Інтим на людях. Як це було? «Нюанси живопису та фотографії»

2 березня о 16:00 в ресторані готелю "Мир" ВПЕРШЕ в Рівному та Україні відбудеться перформенс та виставка живописця Володимира Гарбуза (Київ) та фотохудожника Олександра Харвата.
Народження картини розміром 100х80см. за 1 годину...

Свято мистецтва відбулось! І це довів київський художник Володимир Гарбуз. Хто бачив – у цьому переконався.
Чисте полотно на мольберті, злегка задекорована напівпрозорою тканиною чарівна модель на стільчику, у залі приємна душевна атмосфера, легка музика, за столиками глядачі: фотографи, художники, музиканти, журналісти … Навіть з сусідньої Польщі завітали гості.
Після поетичного вступу Галини Цьомик та ліричного співу Галини та Миколи Швидків та жартів шоумена В’ячеслава Білецького художник Володимир Гарбуз взявся за пензлі … зал в очікуванні, перші начерки, перші мазки … фарби, змішуючись в кольорах, поступово заповнюють площину полотна, створюючи загальну гаму та атмосферу композиції. Художник шукає, пише почуттями, емоціями кольорів та шарів фарб за допомогою пензлів, мастихіну та рук … він не відволікається на глядачів та лірику, на фотографів та телекамери в залі. Якщо щось не виходить, розмазує фарби руками й починає спочатку. У нього на скронях виступає піт, але він ніби нас не помічає. Ніби нікого не існує, тільки він, Художник, і вона - Муза, модель.
Звичайно, що народження мистецького твору, а тим паче шедевру не може відбутись по плану та за певний час. Може пройти година, а може місяць, рік чи двадцять років, а може й нічого не вийде. Потрібен певний стан художника, налаштування на процес творчості. Але майстерність митця, відданість мистецтву та боже благословення дають шанс, який справжні митці використовують. А сам процес мистецтва – це інтим, який приносить справжнє задоволення, як від сексу по бажанню … І це відомо лише митцям. А кому ж не цікаво спостерігати за процесом інтиму?
Ми любуємось живописними полотнами на виставках, в музеях. Але споглядаємо лише закінчений РЕЗУЛЬТАТ творчості митців. Не замислюючись, а як же це було створено, що переживав, що відчував художник у процесі творіння? А тут кожен з присутніх отримав справжній майстер-клас від митця, на власні очі побачивши народження картини! На мою думку це унікально! Адже далеко не кожен погодиться, не кожен зможе публічно та ще й за короткий термін поділитися з нами цим таїнством …
Зовсім непомітно промайнуло трішки більше години, кожен присутній з запрошенням отримав у лотерею призи … Ось останні мазки - акценти, розмазка пальцями … художник поклав на мольберт пензлі і сказав готово! … у залі пролунали аплодисменти …
Чи потрібні такі мистецьки проекти нашому місту, чи готові наші люди це побачити та оцінити? Кожен для себе може зробити висновки сам. Я вважаю, що мистецтво рятує нас від жорстокості, байдужості, зла … Ми маємо пам’ятати, що не тільки хлібом єдиним живе людина і допомагати митцям і мистецтву взагалі. Все коли-небудь зникає, вмирає, а твори мистецтва живуть вічно. Це ж уже доведено історією і людьми! І історія зберігається саме у творах мистецтва. Адже в першу чергу по культурному надбанню ми впізнаємо ту чи іншу епоху народу і цінуємо її. А може не потрібно чекати, поки пройде багато років і увіковічнювати тих, кого уже не буде з нами? Бачити і цінувати мистецтво потрібно уже сьогодні! Чи не так?
2 березня,  ресторан готелю «Мир» (Рівне)

ah_0500_bw.jpgah_0509.jpgah_0524.jpgah_0639.jpgah_0656.jpgah_0682.jpgxa_7109.jpgxa_7129.jpg  Коментарии (3)
 1 
Написал(а) Лесив Сергей, в 20:52 04.03.2013
вообще то, конечно же, прикольно и весело вышло в итоге. натурщица так долго и усердно позировала лишь для того, что бы если и было похоже на неё, то где то очень отдалённо. класс!!!)))
 2 
Написал(а) Странадко Едуард, в 21:24 05.03.2013
бачив одну з передач на каналі Культура "У фарватері істин" - молодці!
 3 
Написал(а) Харват Александр, в 21:29 06.03.2013
Дякую, колеги! 
В кожен проект намагаюсь внести щось нове, оригінальне та цікаве. Ну й звичайно, щоб усе проходило на достойному рівні. Вживу було досить цікаво, хоча в інтернеті зараз багато різних відгуків від людей, хто там не був і не бачив) 
Від нас залежить, щоб нам у мистецтві не застоюватись, не зупинятись і не тішитись давніми-давніми здобутками, а постійно щось робити.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123