рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - «Київ та кияни» в Українському домі
| 17 апреля 2013

«Київ та кияни» в Українському домі

«Київ та кияни»
фотовиставка 
студентів коледжу 
Київського національного університету технологій та дизайну

     Людина з фотокамерою… Хто вона? Художник чи звичайний ремісник? Питання принципове! Фотомистецтво полягає у суто індивідуальному сприйнятті навколишнього світу та умінні відтворити його засобами фотографії. А це, як відомо, вдається не завжди і далеко не кожному. Стати фотохудожником - не означає оволодіти тільки знаннями фотографії. Фотомитець – це, насамперед, філософ і поет, який всю душу вкладає у виплеканий ним образ. Саме фахівці з художньої фотографії, яких випускає коледж Київського національного університету технологій та дизайну, на досить високому професійному рівні можуть оформлювати фотороботами інтер’єри, розробляти художні проекти експозицій вітчизняних та міжнародних фотовиставок, брати участь у рекламній та поліграфічній діяльності з використанням фотографії. Досвідчені викладачі фотомистецьких дисциплін є не тільки хорошими педагогами, але й вміють формувати та стимулювати творчу діяльність студентів.
     За півстоліття свого існування коледж Київського національного університету технологій та дизайну підготував понад 40 тисяч висококваліфікованих фахівців, які отримали необхідний багаж знань і умінь, мають навички творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків. Кожний навчальний заклад пишається славою своїх випускників. Велика кількість фахівців, які отримали диплом після завершення нашого навчального закладу, має успішну трудову діяльність та значні результати особистої творчої діяльності. Основна наша спільна мета – виводити молоду людину на професійну дорогу, готувати її до входження в контекст світової діяльності.
       На фотовиставці  «Київ та кияни» представлено більше 200 фоторобіт двадцяти п’яти студентів та чотирьох викладачів спеціальності «Художнє фотографування». На фотографіях учасників можна побачити Київ у всій його величі та красі, подивитися на знайомі місця незвичайним поглядом фотохудожника. Можна відчути перші промені сонця, які торкаються маківок церков та насолодитися золотавим світлом ліхтарів Києва вечірнього. Київ прекрасний в усі пори року – у зимовому мережеві, у буянні квітів на весні, ласкавим літом та золотою осінню. Місто живе своїм життям – має свої радощі та проблеми, але тільки закоханий у місто та професію фотохудожник завжди знайде такий момент та ракурс щоб належним чином показати його  будні і свята.

Фотовиставка працює:
З 18 квітня по 14 травня 2013 року
З 10.00 до 18.00
Урочисте відкриття фотовиставки:
18 квітня 2013 року
о 16.00
Адреса: вул.Хрещатик, 2  Український дім
4 поверх

e_zbarijiveckiy.jpg
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123