рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Умови Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України - 2013»
| 27 апреля 2013

Умови Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України - 2013»

 

 

До уваги молодих фотохудожників!

 

         Оголошено І етап Всеукраїнського фотоконкурсу «Молоде обличчя України - 2013». Фотоконкурс проводиться з метою підтримки та розвитку творчих здібностей молоді в аспекті розвитку візуального мистецтва та виявлення можливостей сучасного молодого покоління.

        

Умови участі :

1.     У Фотоконкурсі бере участь молодь віком від 14 до 28 років. Кількість робіт, які подаються учасниками необмежена.

2.     До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів, зроблені за останні три роки, за тематичними рубриками:

-         «Молодь і держава»;

-         «Професії молодих»;

-         «Талановита молодь України»;

-         «Українське студентство»;

-         «Дозвілля молоді»;

-         «Вибір молоді – здоровя»;

-         «Всі різні – всі рівні»;

-         «Нас єднає Україна».

3.     Надіслані на Фотоконкурс роботи повинні відображати реальні життєві ситуації. Зміст фотографії повинен донести до глядача реально існуючі в нашому повсякденному житті тенденції щодо розвитку молоді, її творчих успіхів та досягнень в розбудові держави, реалізації творчих задумів, формування активної життєвої позиції тощо.

4.     Фотографії повинні бути зроблені в Україні.

5.     Приймаються фотографії розміром від 30х40 до 40х50 см не наклеєні на паспарту. Зображення повинно бути на виліт, без полів, псевдопаспорту і рамок. На звороті кожної роботи необхідно вказати номер роботи згідно заявки, назву роботи, прізвище, імя, по батькові автора, місце проживання, рубрику, рік фотозйомки. До робіт  додається CD з копіями робіт у форматі jpg без стискання, 300 dpi того ж розміру, що й відбиток.

6.     Надіслані на Фотоконкурс роботи повертаються авторам, крім CD з  електронними копіями робіт. Роботи переможців залишаються в оргкомітеті Фотоконкурсу з метою їх подальшого використання в проведенні виставок, виданні інформаційних та рекламних матеріалів конкурсу тощо. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації фотоконкурсу.

7.     До фотоконкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).

 

Для участі у Фотоконкурсі автор подає:

۰фотороботи;

۰заявку про участь у фотоконкурсі;

۰ довідку про творчі досягнення (оформляється у вільній формі і подається на паперовому та електронному носіях).
Підпис автора засвідчує зобов’язання давати правдиву інформацію про себе.

 

Форма заявки та Положення про Всеукраїнський фотоконкурс розміщено на сайті управління сім’ї, молоді та спорту www.sms.gov.ua в розділі «Послуги», підрозділ «Всеукраїнський фотоконкурс «Молоде обличчя України».

 

Заявку на участь у Фотоконкурсі необхідно подавати з 1 травня до 1 вересня 2013 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою:                  вул. Дегтярівська, 31, І корпус, 9 поверх, каб. 914.

 

 
  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Дубас Володимир, в 22:47 27.04.2013
Шановні держслужбовці двох міністерств, які причетні до написання ПОЛОЖЕННЯ про Всеукраїнський фотоконкурс "Молоде обличчя України"! Чому в умовах відсутній чіткий КАЛЕНДАР(останній термін подання фото,робота журі, повідомлення результатів, відкриття виставки інагородження переможців,повернення робіт),прізвища членів ЖУРІ, і найголовніше - НАГОРОДИ: медалі, дипломи,цінні та грошові призи,наприклад - путівку в "Артек" тощо? Маючи такі великі фінансові можливості, це все так просто зробити...
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123