рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Анна Рицар Роман Семен «Народження солодкого» Цукор….
| 14 июня 2013

Анна Рицар Роман Семен «Народження солодкого» Цукор….

фото Анна Рицар
інтервальна фотозйомка Роман Семен


Львів вул. Коперніка 17 Палац Мистецтв.Відкриття  13  червня о 17 годині. Кінець 27 червня

Цукерки, тістечка, торти, пампушки, різноманітне варення, повидло, джеми, а також гори солодкого крему – і це все народжується завдяки білому диву – цукру.

В дитинстві при слові «цукор» уявлявся такий собі фантастичний палац із феями та чарівниками, де народжується солодка казка...  Коли дитинство минає, зі спогадів все одно іноді випливають якісь спокусливі кулінарні марення. І, навіть, у вже достатньо зрілому віці погяди людей приваблюють  вітрини із солодощами, а серце починає частіше битися у передчутті поїдання цих смаколиків...

І от, нарешті, щастить потрапити в це загадкове, наповнене власним, відокремленим від усього світу життям, місце-створіння, яке тонами «поїдає» цукровий буряк, а, натомість, видає білісіньке диво – цукор. Можливо, все відбувається не так загадково, як уявлялося в дитинстві. Його поява –  це результат точно розрахованого технологічного процесу, в якому, здебільшого, беруть участь машини і лише де-інде виринають люди, які вправно керують цими хитромудрими механізмами, або ж обслуговують їх подальшу життєдіяльність.

Хоча з першого погляду отак, відразу, важко збагнути красу та романтичність побаченого, але після того, як проведеш деякий час всередині  цього цукрового світу, тебе захоплює оте машинне середовище, ти починаєш дихати з ним в такт,  починаєш відчувати функціональну красу процесу появи білого чуда...
Красу реальності – таку, якою вона є у справжньому повсякденному житті. Красу цукрового заводу…. 

Анна Рицар, фотограф
(що дуже любить солодке)


Подяка за надану співпрацю та неймовірне терпіння нашої присутності: 1. Всьому колективу ВАТ Гнідавського цукрового заводу м.Луцька 2. Персонально директору ВАТ Гнідавського цукрового заводу Бондаруку Сергію. 3. Ресторану-кондитерській «Вероніка» 4. Колективу фотостудії «Фотовернісаж» 5. Стоматологічній клініці як спонсору ПП «Блакить»  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Странадко Едуард, в 17:18 12.06.2013
Вітаю авторів! Якщо можливо, прошу в коментарях написати де відбувається виставка.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123