рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Протягом місяця у стінах головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка” тривала фотовиставка газети “День”.
| 17 июня 2013

Протягом місяця у стінах головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка” тривала фотовиставка газети “День”.

                                      Світлинна просвіта «Дня»

       Протягом місяця у стінах головного корпусу Національного університету “Львівська політехніка” тривала фотовиставка газети “День”. Загалом її переглянули сотні шанувальників мистецтва світла й тіні - викладачів, студентів і просто відвідувачів університету.
        І справді —  чудові миті,  зафіксовані фотомайстрами газети “День”, а також світлинцями-аматорами, й відтворені в експозиції,  стали для численних глядачів фотовиставки газети “День”, як ковток свіжої джерельної води, як нове осмислення важливих сучасних подій, духовних істин та цінностей нашого народу, як раптове осяяння від усвідомлення того, що обраний нами  шлях Незалежності та європейської цивілізаційної парадигми є по-справжньому доленосним для України та її народу.
        Недаремно, в книзі відгуків про цю неординарну мистецько-публіцистичну імпрезу, що відбувається у рамках “Днів “Дня” у Львові, ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало так висловився про її значення в культурно-духовному житті львів'ян: “Зупинися мить — ти пречудова!” — сказав  колись  великий і мудрий  Гете,  висловлюючи своє невтримне задоволення від наповненості життя та його краси. Працюйте та дерзайте так і надалі! А ми будемо з радістю  вітати і підтримувати всі Ваші добрі починання». Натомість перший проректор Львівської політехніки професор Володимир Павлиш зауважив: «Я оглянув ці високомистецькі світлини. Це не тільки відбиток неординарних життєвих ситуацій, сьогодення нашої культури, мистецтва, а й глибоко філософські роботи, які примушують думати, думати над тим, де і як ми живемо…». Долучилась до цих високих оцінок і директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою Львівської політехніки Ірина Ключковська: “Для мене важливо, що й головний редактор «Дня» невгамовна Лариса Івшина , й її команда не складають рук навіть у найтяжчі для видання часи, тому що працюють на дуже високу мету – просвітницьку. Без сумніву, для нас важливі зустрічі з пані Івшиною – як з особистістю, котра власним прикладом  демонструє нашій молоді, що твоя особиста мрія може здійснитися. Головне – правильно обрати свій шлях і наполегливо ним іти. Нам також важлива зустріч із самою газетою, щоби показати студентам, що без глибокого розуміння своєї власної історії, свого коріння, свого сьогодення ти не можеш правильно рухатися вперед ”.
    В свою чергу народний артист України, провідний актор Львівського національного драматичного театру імені М. Заньковецької Богдан Козак висловився так: «Я на такій виставці вперше, але не востаннє, настільки вона вразила мене своєю високою духовністю і новизною погляду на світ і нас».

Ігор Галущак
Ярослав Мельник
Львів
     Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123