рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - 31 жовтня в PinchukArtCentre відкрилась виставка 20 номінантів Премії PinchukArtCentre
| 06 ноября 2009

31 жовтня в PinchukArtCentre відкрилась виставка 20 номінантів Премії PinchukArtCentre

Паралельно з виставкою 20 номінантів на отримання Премії PinchukArtCentre (PinchukArtCentre Prize) проходить виставка «Рудий ліс», де представлено понад 40 творів живопису, фоторобіт та відеоінсталяцій семи знакових українських митців покоління 90-х вибраних з колекції PinchukArtCentre: Сергія Браткова, Олександра Гнилицького, Олександра Ройтбурда, Арсена Савадова і Георгія Сенченко, Василя Цаголова, Іллі Чічкана. Представлені роботи були створені в період з 1988 по 2006 роки.


В суботу 31 жовтня в PinchukArtCentre відкрилась виставка 20 номінантів на отримання Премії PinchukArtCentre (PinchukArtCentre Prize). На експозиції представлено понад 110 робіт таких художників та колективів, як Мирослав Вайда, Артем Волокітін, Андрій Галашин, Гамлет Зіньківський, Микита Кадан, Жанна Кадирова, Майя Колеснік, Володимир Кузнєцов, Лада Наконечна, Оксана Проценко, Олексій Сай, Олексій Салманов, Олеся Хоменко, Олексій Хорошко, Іван Чубуков, Маша Шубіна та групи BLUEMOLOKO, Шапка, SOSka, SYN. Виставка триватиме до 20 грудня.

Виставка учасників шорт-листу розміщається на 4 та 5 поверхах PinchukArtCentre та представляє як роботи, відібрані у ході конкурсу, так і нові, створені спеціально для виставки. Куратор виставки - Олександр Соловйов.

Володарі Головної та двох Спеціальних премій крім грошової нагороди, в розмірі 100 тисяч гривень та 25 тисяч гривень відповідно, отримають можливість пройти стажування протягом місяця у майстернях всесвітньовідомих митців: Андреаса Серрано (Andreas Serrano ) в Нью-Йорку, Олафура Еліассона ( Olafur Eliasson ) в Берліні, Ентоні Гормлі (Antony Gormley) в Лондоні.

Лауреати Премії будуть названі Міжнародним Журі, до складу якого увійшли арт-директор Fondazione Sandretto Re Rebaudengo Франческо Бонамі (Francesco Bonami) (Турин), художник Сергій Братков (Serhiy Bratkov) (Москва), директор Neue Nationalgalerie Удо Кіттелман (Udo Kittelmann) (Берлін), художник Борис Михайлов (Boris Mikhailov) (Берлін), куратор Tate Modern Джессіка Морган (Jessica Morgan) (Лондон).

Переможець у номінації «Приз громадськості» буде визначений голосуванням відвідувачів виставкового проекту Премії, яке проходитиме з 29 жовтня по 29 листопада 2009 року.

Нагороджувати лауреатів Премії PinchukArtCentre буде британський художник Деміен Хьорст, який спеціально для цього 4 грудня приїде до Києва.


Додаткова інформація:
Процедура голосування за переможця Премії PinchukArtCentre в номінації
«Приз громадськості»:
Бланк для голосування можна отримати на рецепції PinchukArtCentre. Заповнений бланк потрібно вкинути до скриньки, що встановлено біля рецепції на 2-му поверсі або на 4-му поверсі у холі біля ліфту. Голосувати дозволяється тільки один раз і лише за одного кандидата.

Офіційний сайт Премії PinchukArtCentre: www.prize.pinchukartcentre.org

PinchukArtCentre
вул. Червоноармійська/Басейна 1/3-2, Блок "А",
Бесарабський квартал,
Київ 01 004
тел.:+38(044)590-08-58
e-mail: info@pinchukartcentre.org

Години роботи: вівторок-неділя: 12:00 - 21:00
Вихідний - понеділок
Вхід ВІЛЬНИЙ.

*Автор фото до новини - Ілля Чічкан "Спляча принцеса України", 1997р.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123