рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Запрошуємо Вас на відкриття виставки фотографії Олега Усатюка (м. Вінниця), що відбудеться 12 лютого о 16.00 в мистецькій галереї Хмельницького музею-студії фотомистецтва!
| 10 февраля 2014

Запрошуємо Вас на відкриття виставки фотографії Олега Усатюка (м. Вінниця), що відбудеться 12 лютого о 16.00 в мистецькій галереї Хмельницького музею-студії фотомистецтва!

Для справжніх естетів, для людей, які розуміють та цінують мистецтво, відкривається виставка Олега Усатюка, яка пронизує до глибини душі, захоплює своєю незвіданістю та цікавим поглядом на світ.
Фотовиставка складається з трьох частин.
Перша частина — чорно- білі жанрові сценки буденного життя. Випадкові об'єкти буденного життя складаються в сюжети. Вдивляючись в них, кожен глядач може сам скласти свою власну історію.
Друга частина - “Старокостянтинів”. На фотографіях зображені витвори мистецтва, якими художники прикрасили своє місто. Срібно — желатиновий друк. Хімічне тонування. Надані цифрові копії оригіналів.
Третя частина — арт-проект “Аліса”. Серія фотографій продовжує думку автора, що чудеса ховаються не десь далеко за горами і не у кролячій норі, а поруч, у буденності. В решті сама буденність і є чудо. Фотографії, які представлені у цьому проекті — це погляд Аліси із казки на наше життя. Всі фотографії — срібно-желатиновий друк, хімічне тонування. Оригінали.
Для справжніх цінителів мистецтва виставка набуде особливого значення.  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Зайцев Сергей, в 02:04 11.02.2014
Олеже, мое вiтання!.. Дай Боже!.. Щасти та успiхiв!.. Зову я "мимо", пролетiв через Вiнницю, поряд!.. Але не бiда!.. Найкращого!..Успiхiв та наснаги!..
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123