рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Виставка мобілофотографії у Чернівцях.
| 16 мая 2014

Виставка мобілофотографії у Чернівцях.

Автори,  фотоклуб "Позитив", Чернівецька обласна організація НСФХУ запрошують відвідати  фотовиставку, в якій представлені фото,  зроблені мобільним телефоном.
Виставка, яка отримала назву [мобіло]ГРАФІЯ,  відкриється 20 травня о 16.00 у Чернівецькому виставковому залі "Вернісаж" (вул.І.Франка, 15).
« Разом із технічним прогресом, рухається вперед і фотографія. І ось сьогодні разом з новими можливостями,  з'являється мобілографія. Знову, як і колись, на початку історії становлення фотографії,  можна почути критику про неймовірну кількість зображень, бездумно зроблених мобільним телефоном,  в силу чого мобілографія не може називатись мистецтвом.  Що на це можна відповісти?  Мобілографія , як і поезія, при всій своїй простоті,  може бути геніальною,як японське хокку - мале за формою і неймовірне за змістом. Так,  можна погодитись, що основна маса з тих мільярдів фото, що сьогодні знімаються на мобільні телефони, не несуть ніякого змісту, але і в поезії теж мільйони пишуть,  а справжніх поетів – одиниці,»  - коментують учасники виставки.
Свої роботи представлять автори:
Ігор Тимофійчук, Маша та Макс Літвінови, Володимир Царюк, Сергій Осачук.

Роботи експонуватимуться до 29 травня.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123