рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Проект «Увага, посмішку!» Запрошує взяти участь у національних фотоконкурсах «Моя країна у Східному партнерстві».
| 18 мая 2014

Проект «Увага, посмішку!» Запрошує взяти участь у національних фотоконкурсах «Моя країна у Східному партнерстві».


27 травня 2014 в Білорусі , Грузії , Молдові, Вірменії, Україні та Азербайджані стартують національні фотоконкурси під загальною назвою «Моя країна у Східному партнерстві» , в рамках яких фотолюбителі та професіонали представлять свіжий погляд на життя в шести країнах-учасницях Східного партнерства.
Прийом робіт завершиться 30 червня. Кращі роботи увійдуть до загального фотоальбом і будуть представлені на декількох великих виставках. Крім того , переможці зможуть відточити свою майстерність , взявши участь у міжнародних фотопленерах .
Конкурси «Моя країна у Східному партнерстві » стануть одним з основних етапів фінансованого Європейським Союзом проекту «Увага ,
посмішку ! ( SAY CHEESE !) Сімейний фотоальбом Східного партнерства ». Мета серії конкурсів - найбільш повно відобразити специфіку країн Східного партнерства (Азербайджану , Вірменії , Білорусі , Грузії , Молдови , України ) , а також сприяти створенню їх позитивного образу в регіоні Східного партнерства та за його межами. Конкурсні фотороботи мають відображати національний колорит , традиції , етнічні особливості , історію , ландшафти , людей , події , пам'ятки архітектури , життя в містах і регіонах , можливості для розвитку бізнесу та інші сторони життя в регіоні Східного партнерства. Приймаються фотороботи , зроблені в наступних жанрах : пейзаж , архітектура , жанровий портрет , вулична фотографія , панорама , репортаж національної події (серія) , фотоісторія .
Участь у фотоконкурсах відкрито для професійних фотографів і фотолюбителів з ​​Білорусі , Грузії , Молдови , Вірменії , України та Азербайджану. Конкурси проводяться паралельно в кожній країні Східного партнерства. Оргкомітет конкурсу в кожній країні буде приймати роботи тільки від національних учасників ; роботи, надіслані учасниками з інших країн , прийматися не будуть. Переможці конкурсів отримають можливість взяти участь у повністю оплаченої поїздці на фотопленер в одну з країн Східного партнерства в серпні- вересні 2014 року, а також представити свої роботи на національних виставках і в спільному фотоальбомі, який буде поширюватися в регіоні Східного партнерства та за його межами.
Ознайомитися з положеннями конкурсів і дізнатися , як взяти в них участь , можна на сайтах організаторів :
Для учасників з Білорусі: http://photounion.by/ ( Білоруське громадське об'єднання « Фотомистецтво» )
Для учасників з України : http://photospilka.com/ (Національна спілка фотохудожників України )
Для учасників з Молдови : http://photounion.md/ ( Спілка фотохудожників Республіки Молдова )
Для учасників з Грузії: http://photographers.ge/ ( Асоціація фотографів Грузії)
Для учасників з Вірменії : http://armphoto.am/ ( Національна асоціація « Вірменські фотографи » )
Для учасників з Азербайджану : http://photographer.az/ (Об'єднання фотографів Азербайджану)
Всі конкурсні фотороботи будуть представлені на спільному фотопортале Східного партнерства www.phview.org . Останній термін прийому конкурсних робіт - 30 червня 2014.
Довідка : проект « УВАГА ,
посмішку ! ( SAY CHEESE !) СІМЕЙНИЙ ФОТОАЛЬБОМ СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА . Посилення можливостей , створення партнерських зв'язків і просування тематичної фотографії Східного партнерства »фінансується Європейським Союзом в рамках програми Східного партнерства« Культура ».
Контакт : Марина Борисова , менеджер проекту з комунікації та візуального уявлення ( Місцевий фонд сприяння розвитку міжнародного діалогу та співробітництва « Інтеракція » , Білорусь ) , +375 17 237 48 40 , +375 29 873 35 82 (моб.) , borisova @ eu - belarus.net .
Проект на Facebook: www.facebook.com / ThematicEasternPartnershipPhotography
  Коментарии (2)
 1 
Написал(а) Странадко Едуард, в 18:02 18.05.2014
умови та панель завантаження фотографій участі будуть оприлюднені найближчим часом
 2 
Написал(а) Странадко Едуард, в 15:31 26.05.2014
роботи вже можна завантажувати сюди: http://photospilka.com/gallery/konkursy/fotokonkurs-moya-krayina-u-shidnomu-partnerstvi/
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123