рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Напади фальшивих користувачив та відновлення сайту НСФХУ тривають!
Главная - Новости - Выставки - Фотохудожник Микола Турчин і його «Незвичайне у звичайному» у Хмельницькому.
| 05 августа 2014

Фотохудожник Микола Турчин і його «Незвичайне у звичайному» у Хмельницькому.

Запрошуємо Вас 7 серпня о 16-00 на відкриття виставки фотографії "Незвичайне у звичайному" Миколи Турчина м.Чернігів. З повагою,
Хмельницький музей-студія фотомистецтва!

вул. Проскурівська, 56

Фотохудожник Микола Турчин і його  «Незвичайне у звичайному» у Хмельницькому.

 

Коли п'ятикласникові Миколці Турчину на день народження подарували фотоапарат «Смена-2», то ніхто не міг припустити, що виросте хлопчисько на справжнього Майстра і стане відомим далеко за межами рідної Чернігівщини фотохудожником.

Хоча шлях до визнання був досить довгий і розтягнувся на десятиліття ...

Фотографія спочатку стала його хобі, а потім, коли припинила існування будівельна організація, в якій трудився Микола Павлович, то cаме фотографія перетворилася на нову професію. А Микола Турчин завдяки своїй майстерності став членом Національної спілки фотохудожників України.

Персональні виставки Миколи Турчина у Чернігові - це завжди подія. Не так давно його фотороботи побували у складі виставок Національної спілки фотохудожників України в Ірані та Румунії. Також у творчому багажі Миколи Павловича - фотоілюстрації до книг, співучасть у випуску фотоальбомів про історичні та архітектурні цінності нашого краю. Тисячі й тисячі фотографій налічує архів фотомайстра. Він знімав завжди і всюди. А найбільшу перевагу віддавав пейзажам, природі. Тому на багатьох фотороботах Миколи Турчина – фантастично прекрасні пейзажі, від яких неможливо відвести очі.

Серед нагород, які Микола Павлович Турчин отримав останнім часом, для нього найбільш цінні Золота медаль за 1-е місце у фотоконкурсі, який проводила газета «День» та Почесна грамота митрополита Київського і всієї України Володимира.

Нинішня виставка - ще один творчий і доволі несподіваний ракурс фотохудожника. На ній представлені більше трьох десятків фотографій, знятих автором протягом 6-7-ми років. З-поміж тисяч і тисяч фотографій відібрані саме ці. Чому?

Відповідь належить дати глядачам.

А додати хочеться ще й те, що фотороботи Миколи Турчина можна розділити на дві категорії - на ту, де зображена людина і де людини немає.

Яка фотографія для нас, глядачів, більш цінна?

Необачно було б стверджувати, що та, де тільки люди. Навпаки: на фотографіях, де вони не зображені, їх присутність не тільки очікується, але й незримо відчувається. Поезія людського буття у всіх його проявах - ось основна якість робіт справжнього Майстра своєї справи, фотохудожника Миколи Турчина.

 
  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Посторонко Олександр, в 16:31 06.08.2014
Поздоровляю пана Миколу та Хмельниччан з нагоди авторської виставки.
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.