рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - У Київському ботанічному саду відкривається фотовиставка «Лісові історії».
| 08 октября 2014

У Київському ботанічному саду відкривається фотовиставка «Лісові історії».

 

7 жовтня 2014 р. в Національному ботанічному саду ім. Н. Н. Гришка НАН України відкриється фотовиставка «Лісові історії», присвячена філософії відповідального ставлення до навколишнього середовища.

 

«Лісові історії» - це унікальний фотопроект, присвячений дбайливому ставленню до навколишнього середовища. Виставка спрямована на привернення уваги громадськості до FSC сертифікації в Україні, сприяючи тим самим просування філософії відповідального лісокористування та збереження лісових багатств нашої країни.

 

Кілька десятків відомих фотографів розкриють у своїх роботах актуальні теми охорони лісів і диких тварин в їх природному середовищі існування, дозволять заглянути в найпотаємніші куточки нашої планети. Експозиція буде цікава як дорослим, так і дітям. Поринути у світ дивовижної природи зможе кожен гість виставки - експозиція буде представлена в Національному ботанічному саду ім. Н. Н. Гришка НАН України і відкрита для всіх відвідувачів ботсаду.

 

Фотовиставка «Лісові історії» триватиме до 15 листопада 2014 року. Місце проведення обрано не випадково, адже колекції живих рослин Національного ботанічного саду ім. Н. Н. Гришко унікальні в своєму різноманітті. Ось вже 50 років ботанічний сад є домівкою для сотень видів рідкісних рослин і одним з найбільших садів Європи, беручи більше 1 мільйона осіб щороку.

 

http://yakovchuk.blogspot.com/2014/10/lisovi-istorii.html

http://photogrammer.com.ua/news?fotovystavka-lisovi-istorii
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123