рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Серія фотовиставок у Музеї української пропаганди на Троєщині.
| 03 ноября 2014

Серія фотовиставок у Музеї української пропаганди на Троєщині.

“На високих підборах вздовж лінії фронту АТО”

 

Зустріч з пресою в Музеї української пропаганди

5.11.14 о 14-00

Відома журналістка і громадський діяч Ірма Крат повернулася з безпрецедентного рейду вздовж фактично усієї лінії фронту АТО. Зупинилася в Слов`янську, де провела три страшних місяці у полоні… Зустрілася з багатьма бійцями і командирами, дізналася чимало цікавого, сенсаційного, завезла гуманітарну допомогу…

Погляд суспільно активної жінки на цю війну. Участь беруть волонтери, громадські діячі…

5 листопада 2014  о 14-00  Музей укр пропаганди, Київ, Троєщина, Драйзера,8  2 поверх

Повідомляйте про участь – тел..0933900558

Настя Самойленко – лице Музею української пропаганди

 

Звичайна українська дівчина. Красуня. Патріотка. Розумниця. Анастасія Самойленко – нове обличчя Музею української пропаганди при журналі “Музеї України”. Сподіваємося, у дівчини почнеться стрімкий злет у світі кіно і великих медіа!

Настя стала героїнею двох серій фоторобіт талановитого фотохудожника, креативного директора журналу “Музеї України” та наших Музею плакату і Музею укр пропаганди Катерини Крючкової. І нові творіння стрімко здобули міжнародну популярність!

“Чарівна діва, жінка-воїн. Валькірія допомагає хоробрим серцем і духом українським воїнам, ніжно захищаючи їх своїм мечем від зла та нечисті. Своїм поглядом вона спалює зло і загарбників, залишаючи від них тільки попіл…

У ясні ночі, коли матінка Природа буяє у всій своїй красі і силі, зацвітає квітка папороті. Вона прекрасна, як молода дівчина, як тепле українське сонечко, могутня, як незламна сила української душі…” – так описує Катерина свої роботи.

До речі, події Євромайдану стали одними з центральних у житті Насті, адже вона є їх активним учасником!

-В минулому році, у листопаді, я навчалася в КНЕУ на магістра, і добре пам’ятаю свій перший похід на Майдан з великою кількістю студентів… Ми несли на Майдан, що мали – їжу, медикаменти, приносили навіть підручники… – написала Анастасія.

Ночували на Майдані лише з однією думкою, аби наша влада почула знедолених студентів, що дійсно бажають кращого життя для своєї неньки України!!!

Ми щодня сподівалися, а що може нас сьогодні почують?! Але, влада ніби не звертала на нас уваги, тільки намагалась будь-яким чином нас звідти прибрати, та чим більше влада робила боляче Майдану – тим більше щоразу на Майдані з’являлося людей, в серцях яких оживало кохання до України!

Події Майдану – одні із найважливіших кроків мого життя

Невеликого зросту у старовинній вишиванці рудоволоса Анастасія Самойленко сором’язливо підходить до бійців-учасників АТО і зі словами подяки вручає їм серію плакатів, які вона підготувала з подругами. На цих світлинах Анастасію не впізнати: на частині з них вона в образі жінки-воїна у чорній сукні та довгим мечем, а на іншій – ніжна, у великому віночку з двома синьо-жовтими метеликами.

«Ми передаємо частинку себе на фотографії, а фотографія у солдатів це все, що вони мають. І та картинка, яку вони бачать, чи то з орнаментами нашої вишивки, чи прапору, чи герб – збагачує їхнє серце», – каже вона для Радіо Свобода.

Відзначив спільну творчість Насті і Катерини канал ТВі, Громадське радіо, інтернетники…

З радістю розмістять плакати з Настею бійці Національної гвардії України, які регулярно беруть участь у акціях Музею української пропаганди на Троєщині.

Тож Анастасія Самойленко офіційно визначається обличчям Музею української пропаганди і Музею плакату України! Її фото вже розміщено на обкладинках наших сторінок в Фейсбуці, на сайтах, поширено в пресі. Сподіваємося виготовити календарики і плакати, які поїдуть в зону АТО.

А ми продовжуємо співпрацю з юними фотомоделями, яких повинен відкрити світ!

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, куратор Музею української пропаганди

Лицарі Нацгвардії і фотомоделі зони АТО зустрілися в музеї

 

Красуні з обкладинок фотохудожниці Катерини Крючкової спілкувалися з офіцерами Національної гвардії України. Вже легендарна фотомодель АТО Аня і Анастасія, чия патріотична фотосесія здобуває популярність, відвідали Музей української пропаганди при журналі “Музеї України”.

Прес-конференція в Музеї української пропаганди “Лицарі Національної гвардії”. Учасники: лейтенант Дмитро Кальний, капітан Олег Повалій, ст.л-т Олександр Токовенко, (67 бригада НГУ, нещодавно повернулася з Маріуполя), майор Євген Роженюк – начальник групи зв. з гром. і ЗМІ   Північного оперативно-територіального об`єднання, Ірина Алєксєєнко – заступник Голови Деснянської РДА, Олександр Поштар – Самооборона, фірма Аква Ас, Катя Крючкова – креатив-директор журналу “Музеї України”, Віктор Тригуб – Музей укр пропаганди, фотомоделі зони АТО Аня і Анастасія…

Офіцери НГУ розповіли про службу в зоні АТО, відзначили високий бойовий дух наших військ, подякували волонтерам за допомогу. Відзначили, що патріотичні плакати про Нацгвардію, створені арт-директором Музею української пропаганди Юрієм Неросліком, нині мобілізованим у 92-гу бригаду ЗСУ та яскраві плакати креативного директора журналу “Музеї України” Катерини Крючкової прикрашають намети бійців, піднімаючи настрій.

Спасибі журналісту Радіо Свобода Ірині Стельмах за пряму трансляцію і відеосюжет!

http://www.radiosvoboda.org/media/video/26668605.html Дяка Інні Гоголь (ТВі)

http://tvi.ua/program/2014/10/31/sohodni_o_1800_vid_31102014

та Вікторії Пашковській (Еспресо ТБ)!

Організатор зустрічі – Музей української пропаганди при журналі “Музеї України” висловлює подяку командуванню Національної гвардії України, 27 бригади, Північного оперативно-територіального об`єднання НГУ, Деснянській РДА Києва, ТД “Радосинь”…  Все для перемоги!

Прес-служба Музею української пропаганди

Красуні і офіцери

Олександр Поштар – фірма Аква Ас, виготовляє унікальні фільтри для очистки води в бойових умовах. Дуже велика проблема для АТО – вода…

Ведучий – редактор журналу “Музеї України”, куратор Музею укр пропаганди Віктор Тригуб

Євген Роженюк подарував МУП гранотомет!

Офіцери 67-ї бригади НГУ в Музеї на Троєщині

Настя і Аня подарували свої нові плакати

Аня вважається у військах “фартовою дівчинкою”. Її фото з газети вирізали і клеїли на броню. Щастило…

Заступник Голови Деснянської РДА Ірина Миколаївна Алексєєнко готова до співпраці!

Квіти від Нацгвардії

Офіцери…

Колекція МУП з АТО росте…

О.Поштар і К.Крючкова

Аня – вона ж “дівчинка з перцем”. Символ…

Анастасія – супермодель з Майдану. Скоро презентуємо її фотосесію…

Цей плакат популярний в підрозділах НГУ… Аня.

Лицарі Національної гвардії

Прес-конференція бійців НГУ і музейників

31 жовтня 2014 об 13-00 в Музеї української пропаганди на Троєщині зустріч з пресою начальника групи зв`язків з громадськістю Північного оперативного об`єднання НГУ Євгена Роженюка, бійців-учасників АТО, музейників, самооборонців… Будуть представлені плакати Ю.Неросліка з серії “Лицарі Національної гвардії”.    Київ, Троєщина, Драйзера,8, 2 поверх

Щодня бійці Національної гвардії України ризикують життям, захищаючи рідну землю. Гинуть, отримують поранення, здійснюють подвиги… Про це треба більше говорити, переорієнтовувати патріотичне виховання із застарілих сталінських догм на нових українських героїв…

Офіцери НГУ вже почали процес збору речей з місць боїв. Вже відкрито кілька виставок, зокрема, передано на зберігання радіостанцію відомого терориста Беса…Головні українські музеї повинні розпочати творення експозицій про АТО. Нещодавно у прифронтовій зоні побувала Перша музейна експедиція журналу “Музеї України”, отримали перші експонати…

Про маловідомі, між тим сенсаційні епізоди війни за Донбас, поговорять учасники прес-конференції. Ведучий – редактор журналу “Музеї України” Віктор Тригуб. http://mproua.do.am/publ/licari_nacionalnoji_gvardiji/1-1-0-142

Київ, Троєщина, Драйзера,8, 2 поверх, поруч з Макдональзом (їхати від М Чернігівська, Дарниця, Петрівка)

Російській пресі вхід заборонено! Жорстка акредитація! Повідомляйте про участь! Лише преса!

 

Дмитро Заруба: Є виставки плакатів для АТО!

 

10 виставкових комплектів для бійців АТО виготовлено! Музей плакату вдячний одному з керівників Національного музею народної архітектури і побуту України Дмитру Зарубі! Патріотичний плакат йде у війська!

Вже кілька місяців триває акція із забезпечення бійців зони АТО пропагандистськими плакатами. Варто відзначити, що плакатну війну з рашистськими агресорами ми чітко виграли. І це радує!

-Мені приємно зазначити, що Музей плакату у Пирогові і його філія – Музей української пропаганди на Троєщині, опинилися в центрі ідеологічної сутички з агресором! – заявив керівник Нацмузею у Пирогові Дмитро Заруба, – Наші плакати розходяться мільйонними електронними накладами в мережі. Впливають на політичні процеси. Наш колектив вирішив підтримати бійців АТО як гуманітарною допомогою, так і 10 виставковими комплектами плакатів, які Друга музейна експедиція журналу “Музеї України” передасть фронтовим частинам українського війська. Ми переможемо!

Найближчими днями Самооборона Троєщини, за сприяння інших структур, доставить допомогу і плакати в батальйони, які захищають Україну на передових рубежах.

Друга музейна експедиція в зону АТО починається!

Прес-служба Музею плакату України
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123