рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Усіх причетних та небайдужих з Днем Фотографії!
Главная - Обучение - Практика - Мистецький клуб «Обличчя» запрошує на зустріч з найвідомішим українським фоторепортером Єфремом Лукацьким
| 09 декабря 2014

Мистецький клуб «Обличчя» запрошує на зустріч з найвідомішим українським фоторепортером Єфремом Лукацьким

«ФОТОЖУРНАЛІСТИКА ЯК ЗБРОЯ»

Мистецький клуб «Обличчя» запрошує на зустріч з найвідомішим українським фоторепортером Єфремом Лукацьким

15 грудня о 19:00 в рамках Мистецького клубу «Обличчя» відбудеться зустріч з найвідомішим українським фоторепортером Єфремом Лукацьким. В якості фоторепортера Єфрем пройшов через велику кількість гарячих точок - Придністров’я, Чечня, Афганістан, Ірак, сектор Газа. Та минулого року «гаряча точка» знайшла його на Батьківщині - Єфрем фіксував події, що відбувались на Майдані з першого дня і зараз він відвідує кожну гарячу точку на Сході України. Всюди його єдиною зброєю є фотокамера.

В Єфрема величезний досвід, він має свій погляд на події, що відбуваються у світі та Україні і він поділиться цим із гостями клубу. Досвідчений фотограф дасть поради як себе поводити в кризових ситуаціях, розповість про основні правила безпеки в гарячих точках, як зробити гарний знімок в екстреній ситуації, торкнеться особливостей сучасної фотожурналістики та основних задач фотожурналіста. 

Лукацький – один з найвідоміших українських фоторепортерів, який багато років працює в агенції The Associated Press. Часто його світлини розповідають більше аніж текст, їх публікували практично всі світові ЗМІ, серед яких Time, Newsweek, The New York Times, The Guardian, The Independent і т.д. 

Єфрем знає яка фотографія змусить співчувати подіям, що відбуваються і поділиться секретами світлини гідної перших шпальт світових видань, розповість про розробку власних фотопроектів і про те, як зробити ім’я в фотожурналістиці.

Реєстрація на подію обов’язкова за лінком: http://goo.gl/Bb1l9C. Кількість місць обмежена.

Місце проведення: FEDORIV Hub, АРЕНА СІТІ, вул. Велика Васильківська 5 (Арена Клас), оф. 27, 5 поверх. Вхід через арку з вулиці Велика Васильківська.

Участь безкоштовна.

ДЛЯ ІНФОРМАЦІЇ:

Мистецький клуб «Обличчя», започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

За детальною інформацією можна звертатися до менеджера програми «Культурні
горизонти» Ірини Дещиці електронною поштою id@openukraine.org або за телефонами: +380 44 220-18-40, +380 67 214-34-62.

Kateryna Muzyka
PR manager
Open Ukraine Foundation
kk@openukraine.org
+ 38 (044) 220 18 40
+ 38 (050) 331 62 06  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Широченко Владимир, в 14:11 28.01.2015
Мои фото с Майдана - не хуже, хотя снимал мыльницей))) :grin
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123