рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Перше місце на Al-Thani Award for Photography-2014 – найпрестижнішому у світі арт-фотографії міжнародному конкурсі - здобула світлина Дмитра Собокара «Gold symphony»
| 16 марта 2015

Перше місце на Al-Thani Award for Photography-2014 – найпрестижнішому у світі арт-фотографії міжнародному конкурсі - здобула світлина Дмитра Собокара «Gold symphony»

Al-Thani Award for Photography.

Світове визнання фотомитця Дмитра Собокара.

Уперше за всю історію існування конкурсу Al-Thani Award for Photography таку високу нагороду отримав фотограф з України.

 

 

Дмитро Собокар продовжує дивувати мистецький світ унікальними фотокартинами.

Перше місце на Al-Thani Award for Photography-2014 – найпрестижнішому у світі арт-фотографії міжнародному конкурсі - здобула його світлина «Gold symphony».

 

Конкурс був заснований шейхом Сауд-ібн-Мухаммед-ібн-Алі Аль-Тані (Sheikh Saoud Bin Mohammed Bin Ali Al-Thani) із Катару, одним із найвідоміших арт-колекціонерів, та претендує на статус найбільшого в світі.

Головна мета конкурсу - сприяти розвитку фотомистецтва і спілкуванню учасників з усього світу за допомогою прекрасного мистецтва  фотографії.

 

Нагородження відбулося 7 березня в столиці Катара -- місті Доха.

Церемонія пройшла в галереї готелю "Шератон" та була присвячена пам’яті засновника конкурсу Шейха Сауд-ібн-Мухаммед-ібн-Алі Аль-Тані.

 

Організатори виявили вишукану східну гостинність: перебування було забезпечено на вищому рівні. 

Також для переможців підготували цікаву культурну программу -  відвідування музеїв, автентичного базару Souq Waqif, культурного центру Katara Cultural Village та круїзу вздовж узбережжя.

Гості були запрошені одним з шейхів на почесну вечерю та екскурсію в приватний музей раритетних фотокамер.

 

У катарській фотографічній спілці пройшла зустріч переможців.

Найбільший інтерес  та увагу у міжнародному фотографічному колі викликала лекція Дмитра Собокара. Присутні подякували фотомитцю за його талант та можливість дізнатися про творчий шлях Дмитра та секрети створення його світлин.

У своїй промові після лекції, український фотомитець зазначив, що деколи визнання є дорожчим за фінансову винагороду. Саме таким визнанням є перемога на Al-Thani Award for Photography.

 

---------

* Конкурс Al-Thani Award for Photography проходить екстериторіально від імені Катарської фотографічного спільноти. В організації використовується досвід команди Кріса Хінтеробермаєра (Dr. Chris Hinterobermaier), президента австрійського конкурсу Trierenberg Super Circuit. В Австрії також проходить суддівство. Гала-шоу цього року планували влаштувати в White Hall, Лондон, але через те, що 9 листопада минулого року засновник конкурсу Шейх Сауд-ібн-Мухаммед-ібн-Алі Аль-Тані раптово полишив цей світ, церемонію перенесли в Катар.

Гран-прі отримав Holger Bucker з Німеччини за портрет «Old Richard».

Із повним списком переможців можна ознайомитися на сайті Trierenberg Super Circuit

http://www.supercircuit.at/downloads/2014/gp_winner_al_thani_2014.pdf

 

/прес-реліз : Тетяна Казакова/

 

 

 
  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) Дядюра Валерий, в 10:56 17.03.2015
Мої вітання земляку!!!
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123