рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - 27 березня о 16 00 у стінах Хмельницького обласного художнього музею відбудеться відкриття колективної виставки фотомитців України та Ізраїлю "Діалог з природою".
| 25 марта 2015

27 березня о 16 00 у стінах Хмельницького обласного художнього музею відбудеться відкриття колективної виставки фотомитців України та Ізраїлю "Діалог з природою".

Захід ініційовано хмельничанами — фотомайстрами Георгієм Ференцом, Генадієм Романовим та Анатолієм Вітюком. Завдяки зусиллям митців, вдалося згуртувати фотографів, які присвятили своє життя цікавому захопленню та трудомісткому хобі – знімкуванню у жанрі фотополювання та макрозйомки. Це Микола Іващенко (м. Київ), Едуард Кислинський (м. Тернопіль), Мирон Карлінський, Алекс Гольденштейн, Людмила Бекман, Михайло Файман (Ізраїль).

У переддень всесвітньої ініціативи  "Година Землі"* митці нагадують,  що любити і берегти рідну землю, дбати про її благополуччя – саме у цьому полягає патріотизм, та пропонують  до перегляду твори, які у повній мірі відображають багатогранність та розмаїття  представників флори та фауни.

Тож запрошуємо вступити у діалог з неосяжною красою природи та замислитись над її майбутнім уже сьогодні. Адже маленькі зміни надихають на великі вчинки.

 

*Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) 2007 року, і перетворилась на всесвітню екологічну ініціативу, яка об’єднала більше 7000 міст у 162 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього, де людина живе в гармонії з природою.

28 березня о 20:30 на одну годину зануряться у темряву сотні знакових споруд світу та десятки тисяч будинків, щоб приєднатися до всесвітнього природоохоронного руху. Одна година без світла символізує стурбованість людей за навколишнє середовище та їх прагнення зменшити свій вплив на довкілля. Цього року в Україні захід пройде під гаслом "Вмикай свою силу".
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123