рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Фотогалерея KIEVPHOTOS-HALL «НОВІ ПІКТОРІАЛЬНІ ФАНТАЗІЇ» Сергій Селезньов (Дніпропетровськ, Україна)
| 22 апреля 2015

Фотогалерея KIEVPHOTOS-HALL «НОВІ ПІКТОРІАЛЬНІ ФАНТАЗІЇ» Сергій Селезньов (Дніпропетровськ, Україна)

 
 

23 квітня – 24 травня 2015
У приміщенні Київської публічної бібліотеки ім. М.В.ГОГОЛЯ,
КИЇВ, вул. Велика Васильківська, 136, тел. (044) 529-14-73
www.gogolbibl.blogspot.com


Час роботи виставки: з 11:00 до 19:00 (крім суботи).
Вхід вільний.

На виставці «Нові Пікторіальні Фантазії» представлені 23 роботи Сергія Селезньова, виконані в різні роки і в різній техніці - від «масляного» фотоживопису до фотоабстракциї.


Сергій Володимирович Селезньов - член Національної спілки фотохудожників України, організатор і незмінний керівник Студії Пікторіальної Фотографії (maSSStudio PRO 1999), автор статей, присвячених популяризації пікторіальної фотографії, а також першої книги збірника «Нова Пікторіальна фотографія» - «Раціональна фотографія». На рахунку Селезньова понад 30 персональних виставок, кілька курсів навчання.

 
Студія Сергія Селезньова пропагує сучасну пікторіальну фотографію більше 15 років. Черпаючи натхнення в класичному пікторіализмі, для отримання ефекту живопису широко використовує прийоми як аналогової, так і цифрової техніки. Мальовничість і образність лежать в основі пікторіальности, і це підтверджується представленими фотороботами.
Технічні прийоми з арсеналу студії дозволяють отримувати фотографічні зображення, подібні олійного живопису та акварелі. Жанри, в яких знаходять застосування ці напрацювання, різноманітні - пейзаж, портрет, натюрморт... Є роботи в стилі абстракціонізму. Фотографія  може трансформуватися в «живописну» різними способами, але трансформація остаточного зображення відбувається тільки «аналоговим» способом. Зміна зображення за допомогою фільтрів і ефектів графічних редакторів категорично не допускається! Такий статут студії.


Сучасна Пікторіальна Фотографія позиціонується саме як мальовнича. І якщо в живопису сьогодні можливо рух у бік фотографічності (гіперреалізм), то чому фотографії (використовуючи нову технічну базу) знову не стати мальовничій (пикториальній)?


Перший показ робіт Студії Пікторіальної Фотографії відбувся в 2000 р. в Дніпропетровську. У Києві Студія демонструє свої роботи, зроблені у 2007-2014 рр.


Сьогодні Сергій Селезньов працює над другою книгою збірки «Нова Пікторіальная Фотографія», готує до видання фотоальбоми «Місто, якого НЕМАЄ...» та «Метаморфози», продовжує проекти «Школа класичного балету», «Лавра. Пори Року», «Консерваторія»...Медіа-підтримка – журнал «PHOTOGRAPHER» і портал FotoKiev.Info.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123