рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ХХIV Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела”
| 13 июля 2015

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА ХХIV Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела”

ПОПЕРЕДНЯ ПРОГРАМА станом на 06.07.2015р.

можливі зміни

ХХIV Міжнародного дитячого, молодіжного  фестивалю аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела”

22–24 серпня 2015 року м. Конотоп

Місце проведенням. Конотоп, Конотопський район, с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради

 

Всі питання стосовно участі у фотографічний частині конкурса задавайте до організаторів та членів журі:

Голова правління Сумського обласного відділення НСФХУ

МИКОЛЕНКО Олександр Петрович 

(097)165.46.14, (066)708.30.09

mac-lin07@yandex.ru

РОЙЧЕНКО Ігор Юрійович

 

(066)232.46.47 

photoro@yandex.ru


 

22 серпня, субота

04.00–24.00 Заїзд учасників фестивалю (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: _. _, _. _,  _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

Заселення учасників фестивалю в с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради.

Відповідальні: _. _, _. _,  _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

09.00–18.00 Підготовка телещоденника фестивалю для подальшого виходу в ефірі Комунального підприємства „Конотопська дитяча телерадіоорганізація „Контакт” та Сумської ОДТРК  (за окремим графіком) (м. Конотоп, ЦДЮТ, вул. Миру, 6).

Відповідальні: А. Іващенко, В. Ярмола,О. Матвійчук,  О. Зеленська , М. Чорнотицький

09.00–22.00 Організаційні заходи, пов’язані з відкриттям фестивалю (репетиція церемонії відкриття).

Відповідальні: О. Зеленська

10.00 Відїзд членів журі та гостей фестивалю з м. Києва до м. Конотопа (за окремим списком) (м. Київ, вул. Саксаганського, 6, Національна спілка кінематографістів України).

Поселення с. Таранське, у Будинку відпочику „Зоря” Конотопського відділення Юго-западної залізниці.

Відповідальні: Т. Шерудило, І. Фоменко, М. Гриценко

10.00 Відїзд членів журі та організаційної групи фестивалю з м. Суми до м. Конотопа (за окремим списком) (м. Суми, вул. Супруна, 24, Сумська обласна організація кіноосвіти НСКУ /Національної спілки кінематографістів України/).

Поселення с. Таранське, у Будинку відпочику „Зоря” Конотопського відділення Юго-западної залізниці.

Відповідальні: Т. Шерудило, І. Фоменко

 

12.00 Підготовка до урочистого відкриття фестивалю.

Відповідальні: О. Зеленська

14.00 – 14.30 Обід (1 зміна)

14.30 – 15.00 Обід (2 зміна)

Відповідальні: _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

15.00 – 17.00 Підготовка до вечора знайомств.

Відповідальні: О. Куценко, І. Фоменко, О. Миколенко, О. Зеленська

17.00 – 17.30 – Організаційне засідання членів дирекції і членів журі (с. Таранське, оздоровчий табір „_” відділу освіти Конотопської міської ради).

18.30 – 19.00 Вечеря (1 зміна)

19.00 – 19.30 Вечеря (2 зміна)

Відповідальні: _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

19.00 Організаційне засідання членів журі Будинок відпочику „Зоря” Конотопського відділення Юго-западної залізниці.

Відповідальні: О. Мусієнко, І. Фоменко, О. Миколенко, О. Зеленська

19.30 Організаційне засідання керівників  дитячих студій (с. Таранське, оздоровчий табір „_” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: О. Куценко, І. Фоменко, О. Миколенко, О. Зеленська

20.30 – 22.00 Відкриття фестивалю, Вечір знайомств учасників ХХІV-го Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв „Кришталеві джерела”; визначення дитячого журі (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: О. Зеленська

23 серпня, неділя

           

08.00 – 08.30 Сніданок (1 зміна)

08.30 – 09.00  Сніданок (2 зміна)

Відповідальні: _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

09.00 – 18.00 Робота прес-центру фестивалю (щодня), випуск дитячої стінної газети . (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: Т. Кравченко, С. Ничипоренко, Л. Живолуп

09.00–18.00 Підготовка телещоденника фестивалю для подальшого виходу в ефірі Комунального підприємства „Конотопська дитяча телерадіоорганізація „Контакт” та Сумської ОДТРК  (за окремим графіком) (м. Конотоп, ЦДЮТ, вул. Миру, 6).

Відповідальні: А. Іващенко, В. Ярмола,О. Матвійчук,  О. Зеленська , М. Чорнотицький

10.00 – 13.00 Проведення бліц-конкурсів фестивалю, свято «Дружімо!». (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: О. Зеленська, керівники студій

13.00 – 13.30 Обід (1 зміна)

13.30 – 14.00 Обід (2 зміна)

Відповідальні: _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

14.00 Робота дитячого журі (за окремим планом ) (с. Таранське, оздоровчий табір „_” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: О. Зеленська,О. Куценко

15.00 Урочисте відкриття виставки фоторобіт для всіх учасників фестивалю (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: О. Зеленська, І. Фоменко

16.00 – 17.00 Конференція Асоціації діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України.

Відповідальні: О. Куценко, І. Фоменко,

15.30 – 16.00 Прес-конференція за участі  почесного голови оргкомітету і дирекції фестивалю, представників Сумської ОДА, голів журі фестивалю (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: Т. Шерудило, І. Фоменко, О. Зеленська

 

14.00 – 18.30 Відкриті перегляди та прослуховування кіно-, теле-, радіоробіт членами журі та учасниками фестивалю. (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: О. Куценко

18.30 – 19.00 Вечеря (1 зміна)

19.00 – 19.30 Вечеря (2 зміна)

Відповідальні: _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

19.00 – 20.30 Урочисте відкриття фестивалю.

Відповідальні: О.Зеленська

21.00 – 22.30 Дископаті „…Дубль 24-й” для учасників фестивалю (с. Таранське, оздоровчий табір „Мрія” відділу освіти Конотопської міської ради).

Відповідальні: О.Зеленська

24 серпня, понеділок (День Незалежності)

07.30 – 08.00 Сніданок (1 зміна)

08.00 – 08.30 Сніданок (2 зміна)

Відповідальні: _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

09.00–13.00 Підготовка телещоденника фестивалю для подальшого виходу в ефірі Комунального підприємства „Конотопська дитяча телерадіоорганізація „Контакт” та Сумської ОДТРК  (за окремим графіком) (м. Конотоп, ЦДЮТ, вул. Миру, 6).

Відповідальні: А. Іващенко, В. Ярмола, О. Матвійчук,  О. Зеленська , М. Чорнотицький

08.30 – 11.00 Відїзд з табору до Конотопа та екскурсії по місту за графіком.

11.00 – 12.30 Урочисте закриття фестивалю. Вручення відзнак фестивалю. (м. Конотоп, кінотеатр „Мир”)

Відповідальні: Т. Шерудило, І. Фоменко, О. Миколенко, О. Зеленська

 

12.30 – 13.00 Обід (1 зміна) (м. Конотоп, кафе „_”, вул. __, _)

13.00 – 13.30 Обід (2 зміна) (м. Конотоп, кафе „_”, вул. __, _)

Відповідальні: _. _, відділ освіти Конотопської міської ради

13.00  Від´їзд учасників фестивалю на вокзал.

Відповідальні: Т. Шерудило, _. _, І. Фоменко, відділ освіти міської ради

14.00 Від´їзд членів журі, членів оргкомітету, гостей з Конотопа до Києва.

Відповідальні: Т. Шерудило, _. _, І. Фоменко, М. Гриценко, відділ освіти міської ради

14.00 Від´їзд членів журі та організаційної групи фестивалю з Конотопа до Сум.

Відповідальні: Т. Шерудило, _. _, І. Фоменко, відділ освіти міської ради




  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123