рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - «Українська художня фотографія – 2015”
| 31 октября 2015

«Українська художня фотографія – 2015”

Каталог можна подивитися за адресою: 

10 авторів, 10 поглядів на світ навколо нас. 10 спроб передати його перемінливі грані та примхи. Калейдоскоп вражень від кольору та монохромної світлотіні. В одному проекті з’єдналися на стільки різні автори, що здається неможливо їх об’єднати. 120 фотографій, плівка та цифра, правда життя та графічний дизайн, тонко виставленні постановчі фотографії та викрадені майстрами світлотіні чиїсь моменти життя. Але скрізь всі картинки можна побачити жагу зупинити мить прекрасного та поділитися відкриттям з усім світом.
Масштаб та значення цієї події важко уявити. Творчі світлини побачать не тільки в Україні, але і у Західній Європі. Куратор проекту «Українська художня фотографія – 2015» Юрій Круліковський каже: «Приємно відзначити, що сьогодні українські фотомитці вже посіли помітне місце на міжнародному арт-ринку. І цей процес, який з кожним роком набирає сили, в жодному разі не спинити. Роботи українських фотомитців вже вибороли гідне місце у приватних та музейних колекціях усього світу. Це велика втіха та гордість для нас, тих, хто поширює українське мистецтво не тільки в нашій країні, але й далеко за її межами».

Голова Правління НСФХУ Едуард Странадко так висловив свою думку про цю подію: «Думаю, що українська iррацiональна свiдомiсть достойна кращої нагороди за свої страждання, коли навкруги збільшується маса потворного. Та й взагалі, ознакою сучасності є нестача прекрасного. Адже мистецтво є високоорганiзованою та саморегулятивною системою з принципом акумуляцiї енергiї у вiдповiднiй мiсткостi та кількості, нехай навіть у вигляді нерівної вервечки рамочок на стіні виставкової зали. 
І хоча наші люди поки що не навчені вішати фотографію на стіну або мати її як предмет колекціонування, існує скільки завгодно художників світла, які думають інакше. Іще існують у світі прості радощі, такі, як літній дощ, курява доріг, сонячний серпанок, пейзаж на стіні. І ці роботи відтворюють їх у повній мірі».

Учасники проекту Ігор Бабій (Варрінг), Ярослав Голубчик, Олексій Єфременко, Микола Іващенко, Валентин Кармінський, Андрій Котлярчук, Олег Павлюченків, Юрій Санін, Костянтин Скрипачук та Олександр Чапча об’єдналися щоби показати нову українську фотографію саме для професійного та вишуканого глядача.

Виставка проекту «Українська художня фотографія – 2015» буде експонуватися в Центрі сучасного мистецтва М-17 за адресою: Київ, вул. Антоновича 102-104, з 9 по 11 листопада 2015 року.
Урочисте відкриття — 9 листопада о 19.00 год.

Акредитація журналістів та ЗМІ: e-mail: artsfond@gmail.com  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123