рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Здрастуй, Грузія! у Полтавскій художній галереї (Художній музей) ім. М. Ярошенко.
| 04 февраля 2016

Здрастуй, Грузія! у Полтавскій художній галереї (Художній музей) ім. М. Ярошенко.

Здрастуй, Грузія!

Фотовиставка з такою назвою 19 лютого відкривається в Полтавскій художній галереї (Художній музей) ім. М. Ярошенко,  і полтавчани та гості міста зможуть помандрувати сонячною Грузією.  Шість фотографів різного віку, фаху відкривали для себе дивовижні куточки країни, яка подарувала свої таємниці. Спочатку Кутаїсі, а потім – столиця країни, де увагу привернули  старовинні будівлі, вулиці і взагалі,  цілий міський квартал – старий Тбілісі, в якому  немов зупинився час.  Будинки 19 – поч. 20-го ст. з вікнами, за  якими вирує життя сьогодення, подвір'я, на якому, немов прапори, майорить різнокольорова білизна. На кам'яних сходах розташувались дітлахи,граючись так, як грались їх батьки та пращури багато століть тому.  Час не змінює деякі куточки Тбілісі, і це приємно вразило фотографів та дозволило відобразити особливе «обличчя» міста, з унікальними рисами грузинської архітектури.
Потім була поїздка до славнозвісного міста Мцхета, де зустрічається ріка Арагві з величаво-бурхливою Курою.  Цікаві фотографічні відкриття відбулись у селі Степанцмінда, нещодавно відомого як село Казбегі  біля підніжжя гори Казбек – символу Грузії.  Монастирський комплекс Давід-Гареджа ( VI ст.)на кордоні з Азербайджаном та всього в 60 км від Тбілісі, взагалі став прикрасою подорожі.
Центральне місце експозиції на цій виставці займатимуть фото печерного монастиря VIIX ст., в якому збереглися фрески VIIIXIVст., і навіть портрет цариці Тамари.

 Але найцікавішим місцем, де харків'яни-фотографи знайшли своє натхнення, була гірська Сванетія зі столицею у Местії та унікальному селі Ушгулі, розташованому на висоті 2400 метрів над рівнем моря.
Серія робіт, складена з світлин майже всіх, хто доторкнувся до сванської екзотики.  Виставка, на якій експонуватиметься понад  80 великих за розміром світлин, шістьох  авторів: Дар'я Чупрун, Віталій Хіцан, Світлана Копа, Ольга Ковальова, Сергій Любецький, серед яких і відомий майстер пейзажу Володимир Оглоблін, стане яскравою подією культурного життя Полтави, та демонстрацією  справжньої  дружби грузинського та українського народів.

Відкриття  19.02.2016 р. о 16-00 за адресою:   Полтава, вул. Фрунзе,5

Виставка працюватиме з 19 лютого до 27 березня 2016 року.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123