рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Індійці очима хмельничанина: у Хмельницькому відкрили чергову фотовиставку
| 19 марта 2016

Індійці очима хмельничанина: у Хмельницькому відкрили чергову фотовиставку


Фото: автора

Вчора, 18 березня, відбулося відкриття персональної фотовиставки Сергія Аніськова «Обличчя Індії». Найцікавіших 24 роботи з серії були представлені в приміщенні виставкової частини Обленерго.
Виставка фотографа Сергія Аніськова про подорож до Індії. Усі роботи репортажні. Куратором виставки став керівник Микола Шафінський.
Індійці очима хмельничанина: у Хмельницькому відкрили чергову фотовиставку (Фото) (фото) - фото 1Індійці очима хмельничанина: у Хмельницькому відкрили чергову фотовиставку (Фото) (фото) - фото 1
«Основний меседж – показати, що є культура. Я за мир. Тому хочу відволікти людей від турбот та певних новин. Це певне форматування свідомості», – розповідає фотограф Сергій Аніськов.
У Індії Сергій Аніськов був у 2012 році, проїхав 1,5 тис км і був там з командою 18 днів. Їздили у віддалені та важкі райони, у святі місця. Паломниками жили у середовищі індійців. Сергій розповів, що до поїздки вивчав цю країну. І при можливості поїхав туди ще б.
Індійці очима хмельничанина: у Хмельницькому відкрили чергову фотовиставку (Фото) (фото) - фото 1
Індійці очима хмельничанина: у Хмельницькому відкрили чергову фотовиставку (Фото) (фото) - фото 1Індійці очима хмельничанина: у Хмельницькому відкрили чергову фотовиставку (Фото) (фото) - фото 1
Деякі фото Сергій робив у екстремальних умовах. Були й індійці й які з палками доганяли фотографа.

Перша персональна фотовиставка фотографа Сергія Аніськова відбулася у Хмельницькому ще у 2005 році. Сергій неодноразово брав участь у фотовиставках, фотоконкурсах та знімав фестивалі різного типу. 

Виставка проходить у будівлі Обленерго (м. Хмельницький, вул. Свободи 57/2). Її безкоштовно можна переглянути у часи роботи компанії. Коли виставка перестане тривати наразі невідомо.

Тетяна Житнюк

www.0382.ua
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123