рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Школа фотографії в Рівному – партнер Варшавського університету.
| 27 мая 2016

Школа фотографії в Рівному – партнер Варшавського університету.


19 травня 2016 р. підписаний договір про співпрацю між Школою фотографії Олександра Харвата (м.Рівне) і Вищою школою гуманітарних наук ім. Б. Пруса (Польща, Варшава), це єдиний з Польських вузів, що акредитований в Європарламенті, перший у Польщі недержавний вищий навчальний заклад, який з 2002 р. реалізує сучасну програму інтегрованого навчання гуманітарного профілю. Згідно вимог міністерства праці студенти мають до 40 % часу практичних занять. 
http://ru.wwsh.edu.pl/ http://www.wwsh.edu.pl/.
Підписання даного договору надасть можливість українським випускникам фотошколи О.Харвата вступати до ВУЗУ по результатам фото робіт.

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса має найвищий рівень акредитації (магістр) .
Головна мета навчання – це практика, а не лише теорія. Тому частина практичних занять відбувається в ATM Studio – у найбільшого незалежного представника кіно- і телеіндустрії Польщі (виробника таких популярних передач, як Битва голосів, Голос Польщі, серіалів: Ранчо, Отець Матеуш та реклам), у АТ Польське Радіо та різних культурно-освітніх закладах.
Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса систематично змінює програми навчання відповідно до ринку праці та очікувань роботодавців.
Школа надає своїм випускникам шанс на працевлаштування згідно з кваліфікацією на телебаченні, радіо, у пресі, видавництвах, інтернет-порталах, Будинках культури та інших культурно-освітніх закладах. Відсоток працевлаштування випускників по спеціальності складає 86 %.
Офіційний сайт: wwsh.edu.pl
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123