рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Усіх причетних та небайдужих з Днем Фотографії!
Главная - Новости - Выставки - Група київських фотографів – Данило Проскурін, Олександр Синельников і Тетяна Червона – презентують фотопроект про закулісся мандрівного цирку-шапіто «АртФлай»
| 17 июня 2016

Група київських фотографів – Данило Проскурін, Олександр Синельников і Тетяна Червона – презентують фотопроект про закулісся мандрівного цирку-шапіто «АртФлай»

Циркове життя артистів за межами арени зберігає відчуття свята і мимоволі наділяється рисами театральності. Побутове забарвлюється сценічним, а сценічне – побутовим. Ця парадоксальність закулісся часто привертала увагу фотографів всього світу: від Наталії Беркутовой і Костянтина Смилги з їх документальними проектами про російські стаціонарні цирки до подружньої пари Джіммі і Дена Катц, котрі знімали останній американський цирк на колесах. В Україні при всій великій кількості діючих труп подібних проектів досі не існувало. Група київських фотографів – Данило Проскурін, Олександр Синельников і Тетяна Червона – презентують фотопроект про закулісся мандрівного цирку-шапіто «АртФлай»

17 червня, 19:00, галерея «Бінокль», вул.. Костянтинівська, 63/12

 

ФОТОПРОЕКТ «КРІЦ»
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123