рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Виставка фотографій "Портрети Товариша" у Чернівцях
| 06 ноября 2016

Виставка фотографій "Портрети Товариша" у Чернівцях

Чернівецька обласна організація Національної Спілки фотохудожників України, Народний фотоклуб «Позитив», Чернівецький міський центр культури «Вернісаж» запрошують на відкриття фотовиставки вісімнадцяти чернівецьких фотографів «ПОРТРЕТИ ТОВАРИША», яке відбудеться 11 листопада 2016 року о 16.00 за адресою: м. Чернівці, вул. Івана Франка, 15. 

Виставка присвячена пам'яті нашого товариша Ігора Львовича Бесараби - лікаря-інфекціоніста за фахом та фотографа за покликанням. Його фотографії назавжди ввійшли в історію нашого краю. На них портрети сучасників з їхніми повсякденними турботами і радощами, краса природи та буденність життя. Фото Ігора Бесараби, які теж представлені в загальній експозиції, об'єднує незмінна позитивність, любов до людей, своєї професії, роздуми про сьогодення та плинність часу. З минулого року немає з нами чудової людини, лікаря і фотографа, але він живе і житиме в своїх світлинах.

Автори виставки: Сергій Ахременко, Володимир Ворк, Микола Гавка,Тетяна Геда, Павло Євпраксін, Михайло Михалатюк, Роман Остапчук, Василь Паладян, Тарас Перун, Сергій Поляков, Анастасія Прокопець, Ольга Прокопюк, Василь Салига, Кіра Ставчанська, Сергій Хащиюк, Володимир Царюк, Володимир Цитрак, Олена Чорна – різного життєвого досвіду, статі, професії, з різними уподобаннями. Об’єднує їх любов до рідного міста, з одного боку, та безмежна відданість фотографії, з іншого. В експозиції близько 120 фотопортетів - жанрові та студійні, вуличні та репортажні, постановочні та випадково підглянуті, одиночні та групові тощо. 

Виставка триватиме до 24 листопада 2016 року. Вхід в галерею безкоштовний. Ласкаво просимо переглянути експозицію.  Коментарии (3)
 1 
Написал(а) КОНДРАТ Ростислав, в 21:17 07.11.2016
Хочеться поїхати...
 2 
Написал(а) Перун Тарас, в 18:14 08.11.2016
а що потяг на Чернівці відмінили? ))
 3 
Написал(а) КОНДРАТ Ростислав, в 16:49 13.11.2016
Їздили невеличкою делегацією, було нас четверо. Багато гарних і теплих вражень від виставки, від зустрічі з давніми друзями, від знайомства з молодими чернівецькими авторами, від теплої зустрічі на вокзалі та ще й від теплішого прощання на тому ж місці...
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123