рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Стежками ФОТОПАВЛА
| 14 ноября 2016

Стежками ФОТОПАВЛА

 

Відкриття виставки у Пустомитах не випадково було заплановане на 9 листопада. Адже у цей день відзначають професійне свято працівники культури і у районному Народному домі був повний зал. Керівництво відділу культури Пустомитівської РДА хотіло потішити і здивувати своїх колег, бо для Пустомит така подія, як відкриття фотовиставки, була вперше.

По закінченні святкової наради, усіх бажаючих запросили оглянути поетичну фотовиставку та дізнатися про передумови її виникнення. На цей час у фойє уже зібралося багато гостей-фотографів, зокрема: Володимир Дубас та Олег Огородник, Сергій Неупокоєв та Роман Геринович, Микола Тинкалюк та Любомир Коцький зі Львова, Ростислав Кондрат і Тетяна Павлик з Івано-Франківська і, звичайно, автор фото Юрій Савін із Кам’янця-Подільського.

До усіх звернулася в.о. начальника відділу культури пані Наталія Римар. Привітала гостей, і усіх присутніх та представила авторів: фотохудожника, голову ГО Кам’янець-Подільського фотоклубу «ПОГЛЯД» пана Юрія Савіна та автора віршів, що стали назвами до фоторобіт пані Галину Шапайко, бібліотекара бібліотеки села Дмитровичі – рідного села Павла Дроб’яка. До присутніх також звернувся пан Ростислав Кондрат. Привітав усіх присутніх та директора районного Народного дому з новим починанням, висловив побажання тіснішої співпраці у майбутньому. А також подарував районній бібліотеці та бібліотеці села Дмитровичі фотокаталоги та альбом акварелей Тетяни Павлик.

А далі усі присутні вирушили у фотоподорож «Стежками ФотоПавла». Виставка буде залишатися у Пустомитах до Різдва, а пізніше, обов’язково, відправиться на маленьку батьківщину Павла Дроб’яка у Дмитровичі.

На фото зліва направо: Галина Шапайко, Юрій Савін, Ростислав Кондрат

 
  Коментарии (1)
 1 
Написал(а) КОНДРАТ Ростислав, в 11:30 14.11.2016
Гарний розвиток проекту ФотоПАВЛО !!!
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123