рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Всесвітнім Днем Фотографа!
Главная - Обучение - Теория - Сучасна фотографія: метамодерні тенденції і нові тренди
| 01 декабря 2016

Сучасна фотографія: метамодерні тенденції і нові тренди

НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА ФОТОХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ
АРТ- ЦЕНТР Я. ГРЕТЕРА
АРТ-ОБ'ЄДНАННЯ «KIEVPHOTOS-HALL»
презентують інтерактивну лекцію
"Сучасна фотографія: метамодерні тенденції і нові тренди"

Після кризи постмодерну та протягом радикальної зміни технологій візуальне мистецтво значно змінило свій характер. Фотографія, як дзеркало сучасного стану суспільства, відображує соціальні процеси, і як механізм візуального програмування вказує напрям розвитку мистецтва і культури.

Нова культурна домінанта, а саме - метамодернізм, вже описаний провідними європейськими філософами, формує ринок і специфіку попиту на сучасне мистецтво. Зрозумівши нову структуру відчутів, принципи метамодернізму, ми зрозуміємо характер і тренди сучасної фотографії.

Під час лекції ми дізнаємося, які нові тенденції виникли в сучасному фотографічному мистецтві, чому фотографія сьогодення має ностальгічний настрій, на яких мережевих просторах народжуються візуальні тренди, як Instagram потрапляє в арт-простір, навіщо fashion-фотографи знімають на плівку, і чому недосконале зображення стає новою нормою.

Спікери: художній дует Krolikowski Art - https://www.facebook.com/krolikowskiart/ - Alexandra Krolikowska - https://www.facebook.com/krolikowska.alexandra і Alexander Krolikowski -https://www.facebook.com/krolikowski.alexander

Художній дует Krolikowski Art - це Бонні і Клайд мистецького світу. Безперервно працюючи разом протягом 8 років, вони ніколи не розлучаються, навіть в ліжку. Це дозволяє їм знайти новий погляд на звичайні речі, в яких об'єднані жіноче і чоловіче сприйняття. 
Роботи дуету - це те, що сучасна філософія позначає як мистецтво метамодернізму, іронічне і наївне одночасно. Порушуючи в своїх роботах художні табу, дует декларує необхідність виходу за межі власного «Я», пошук нової візуальної мови, безперервність розвитку мистецтва.
Основна техніка Krolikowski Art - це синкретична фотографія, інсталяція, перформанс.
Фотороботи та інсталяції дуету експонувалися на таких майданчиках, як Мистецький Арсенал, IZOLYATSYA, Одеський Музей Сучасного Мистецтва, Norman Felix Gallery (Торонто, Канада), Summer Gallery (Торонто, Канада), Galata Rum Okul (Стамбул, Туреччина) і багатьох інших.
Окрім того, дует є автором культурологічних і мистецтвознавчих текстів, проводить лекції із метамодернізму та сучасної філософії і мистецтва. 

Блог дуету: https://thesyncretictimes.wordpress.com/
Мистецькі проекти: http://krolikowskiart.tumblr.com/
Saatchi Art: https://www.saatchiart.com/krolikowskiart
Сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/krolikowskiart

Організаційний збір - 100 грн.

© НСФХУ, 2016
© Художній дует Krolikowski Art , 2016
© Валерій Лещинський, press&postproduction, 2016
© Едуард Странадко,консультації, 2016
© Лана Терен, PR,SEO, 2016
© Kievphotos-Hall, 2016
© Усі права захищені  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.