рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Відкриття фотовиставки Маріанни Глинської відбудеться 1 березня 2017 року о 18.00 у виставковій залі Київського Офісу Програми Фулбрайта
| 21 февраля 2017

Відкриття фотовиставки Маріанни Глинської відбудеться 1 березня 2017 року о 18.00 у виставковій залі Київського Офісу Програми Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує на відкриття персональної фотовиставки Маріанни Глинської, що відбудеться у середу, 1 березня 2017 року о 18.00 у виставковій залі Офісу Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, М. «Палац спорту»).

 

 

Виставка працюватиме з 1.03. до 1.04.2017, щодня з 10:00 до 17:00, окрім вихідних та святкових днів.

 

 

 

 

 

Маріанна Глинська народилась у Косові – маленькому провінційному містечку в західній частині України. Випускниця Прикарпатського університету ім. В. Стефаника (Івано-Франківськ), спеціальність лінгвістика та література. Ще студенткою почала відвідувати курси фотографії, з тих пір бере активну участь у культурному житті України. Перша персональна фотовиставка відбулась в Івано-Франківському обласному художньому музеї у 2006 році. 

 

 

У 2009 році отримала стипендію Програми імені Фулбрайта й почала професійно студіювати мистецтво у США. У 2012 завершила навчання у Техаському університеті та отримала диплом магістра в галузі образотворчих мистецтв за спеціалізацією «художня фотографія та відеомистецтво». У цьому ж році відбулась персональна виставка в місті Лаббок, Техас, США.

 

 

Зараз живе та працює в Івано-Франківську, є учасницею  різноманітних творчих проектів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ніч була темна, але більше не було страшно

 

 

 

 

 

«Істинне звільнення приходить не від замаскування чи пригнічення різноманітних відчуттів, але тільки після їх повного прожиття»

 

 

Карл Юнг

 

 

 

 

 

Це був довгий шлях, довший, ніж очікувалось. Все почалося зі сну, коли я зіштовхнулась з Тінню. Тінь сказала мені: «Ходи», і я пішла, не сказавши ні слова. Не те, щоб я не злякалась цієї темряви, проте я повинна була зустрітись з собою, я повинна була зрозуміти. Себе. Я прийняла цей біль. Я прийняла світло і темряву, щоб знайти істину, щоб «подружитись» з Тінню. Я не думала про це як щось сумне або захоплююче, але як про частину цілого, частину Всесвіту та природного стану речей. І я ніколи не очікувала нічого, ні від кого, опираючись на первісні інстинкти та вроджене прагнення знайти сенс, не очікуючи його зрозуміти в повній мірі. Тінь народилася зі мною, зростала зі мною, була частиною мене, і ми повинні були пройти дану подорож разом, рука об руку, щоб дізнатися один про одного і глянути у вічі нашій реальності.

 

 

 

 

Це був довгий шлях, і він ще не закінчився. Моя реальність знаходиться в постійному русі, змінюється щохвилини, щосекунди, під впливом того, що я бачу, людей, яких я зустрічаю, життєвих подій та різноманітного оточення ... З болем, боротьбою, просвітлінням, блаженством, щастям, зранку до ночі, з яскравим сонячним промінням і тьмяним світлом місяця, ця подорож триває, – і це все, що має значення, все, що важливо. Моя Тінь і я: ми друзі, вороги, знайомі та водночас незнайомі, завжди різні; сперечаємось та досягаєм компромісу, ховаємось та перебуваємо під впливом світла, падаємо та встаємо, стаючи сильнішими та мудрішими, піддаючись природному ритму дня і ночі, обіймаємо темряву та очікуємо наступного потоку світла, розуміючи один одного все більше і більше ...

 

 

 

 

 

Карл Юнг – швейцарський психолог, родоначальник аналітичної психології. Ввів поняття «колективного несвідомого» та архетипів. Архетип – універсальна структура, що акумулює досвід колективного несвідомого, об’єднаних навколо важливих образів чи ідей, через які несвідоме впливає на поведінку психіки. Одним з таких архетипів є архетип Тіні. Тінь – неусвідомлювана частина психіки, яка часто сприймається людьми як чужий і небезпечний елемент. Проте процес індивідуації відбувається з усвідомлення власних тіньових характеристик. Юнгіанська психологія радить не боротись з Тінню, а «домовлятись» з нею.

 

 

 

 

 

Даний проект – дослідження власного архетипу Тіні, занурення в глибинні процеси несвідомого, дослідження власних тіньових сторін, своєрідна подорож спрямована всередину себе, в царство Аїда. Люди, місця, дика природа та вогні мегаполісу стають незмінною частиною цієї подорожі, часто змінюючи напрям руху. 33 роботи символізують 33 роки пройденого етапу формування себе та власного світу, – фіксація процесу, руху, вражень стає не менш важливою за результат...

 

 

 

 

 

 

 

 

З повагою,

 

 

 

 

Мар'ян Лунів

 

 

Відділ інформації та реклами

 

 

Програма імені Фулбрайта в Україні

 

 

Представництво Інституту Міжнародної Освіти

 

 

вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна
тел.: (+380 44) 287 0777 
| факс: (+380 44) 230 2060

 

 

mluniv@iie.org | www.fulbright.org.ua

 

 

Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA

 

 

 

 

Opening Minds to the World®
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123