рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:20 лютого День Пам'яті Героїв Небесної Сотні!
Главная - Новости - Выставки - Презентація фотокниги «RAW Історія змін українців та армії»
| 04 марта 2017

Презентація фотокниги «RAW Історія змін українців та армії»

 
Презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії».

3 березня о 17. 00 у столичній галереї «Дукат» відбудеться презентація фотокниги «.RAW Історія змін українців та армії». 

Вона містить 137 документальних фоторобіт від 33 фотографів. Усі світлини були зроблені на передовій і в тилу. У книзі вони доповненні поясненнями про місце та обставини зйомки. Кожне фото – історія окремої людини. 

Це видання – черговий етап масштабного проекту «Армія. Друге народження», зініційованого Міністерством оборони України спільно з ГО «Стратком УА». Основне завдання проекту – відстежувати та задокументовувати становлення нового українського війська через спогади очевидців і безпосередніх учасників процесу.

Співавторами видання стали відомі фотожурналісти, фотокореспонденти, куратори з України, Росії, Білорусі, США, такі як Олександр Глядєлов, Брендан Гоффман, Йосип Сивенький, Олександр Васюкович, Максим Дондюк, Олег Клімов, Макс Левін, Анатолій Степанов, Олександр Чекменьов, Сергій Ваганов та інші.

Впорядкував книгу дворазовий лауреат премії WorldPressPhoto Дональд Вебер.

Також 3 березня о 19. 00 в галереї «Educatorium» відбудеться відкриття фотовиставки.

4 березня о 16. 00 в галереї «Дукат» − дискусійний клуб з Дональдом Вебером.

5-8 березня в «Educatorium» − авторські зустрічі з фотографами Олегом Клімив, Олександром Васюковичом, Олександром Глядєловим, Максимом Левіном, Олесем Кромплясом, Сергієм Полежакою, Анатолієм Степановим, Дмитром Купріяном, Олександром Чекменьовим та Йосипом Сивеньким.
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123