рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, інформацію про події просимо направляти на photospilka@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - КОНКУРС ДЛЯ ФОТОГРАФІВ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ НАЦІОНАЛЬНИХ ОБМІНІВ
| 14 апреля 2017

КОНКУРС ДЛЯ ФОТОГРАФІВ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ НАЦІОНАЛЬНИХ ОБМІНІВ


Програма національних обмінів дає додаткові можливості для фотографів-аматорів та професійних фотографів, які готові висвітлювати життя міст, що постраждали в наслідок конфлікту на сході України, на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей. 

Хто може брати участь? Фотографи-аматори та професійні фотографи, які готові поїхати в підконтрольні Україні села та міста Луганської і Донецької областей для документування життя у поселеннях, що були у зоні конфлікту.

У рамках проекту фотограф отримує мікрогрант на 2-3-денний візит у місто географічно протилежного регіону. Під час візиту учасник має зібрати фото, які б символізувати відродження міста після активних військових дій, а також життя і побут людей. За результатами поїздки фотограф організовує фотовиставку (у власній громаді) та проводить невелику зустріч з відвідувачами виставки, де ділиться враженнями та емоціями від побаченого.

Для того, щоб взяти участь у Програмі національних обмінів, заповніть аплікаційну форму, вказавши село чи місто, обране для фотографування, та коротку мотивацію візиту. Заповнену аплікаційну форму просимо надсилати на електронну адресу obminy@kultura.org.ua із обов’язковим зазначенням теми листа - «Конкурс для фотографів».

Мікрогранти покривають витрати на проїзд, харчування, проживання, а також витрати на організацію фотовиставки (максимальна сума гранту становить 6 900 грн).

Дедлайн подачі заявок – 30 квітня 2017 року

Результати конкурсу будуть оприлюднені 10 травня 2017 року на офіційній сторінці проекту “Містки громадської активності” у Facebook, а також повідомлені на електронні пошти аплікантів.

Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

Програма національних обмінів – зорієнтована на активних громадян, для яких інтенсивна співпраця та конструктивний діалог між різними регіонами України – сходом, заходом, центром, півднем і північчю – є важливою складовою розвитку країни. 
Програма національних обмінів є компонентом проекту “Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

Контакти – obminy@kultura.org.ua, info@kultura.org.ua.

Автор: Ірина Баран  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123