рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Маємо черговий напад на сайт! Найближчим часом робота сайту буде відновлена.
Главная - Новости - Фотоиздания - Презентація фотоальбому Олександра Ранчукова «Понад дахами. Київ: місто і час»
| 13 апреля 2017

Презентація фотоальбому Олександра Ранчукова «Понад дахами. Київ: місто і час»

13 квітня 2017 р. о 18:30 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного за адресою проспект Перемоги, 50 (метро Шулявська) відбудеться презентація фотоальбому Олександра Ранчукова «Понад дахами. Київ: місто і час», що вийшов друком у Издательство "Скай Хорс".
Про автора: 
Олександр Ранчуков – український фотограф, автор і ілюстратор ряду видань, зокрема, «Киев, 70-е – 80-е» (2010), «Приближение к фотографии» (2010), «Такі часи» (2008), «Киев Михаила Булгакова» (1990), «Літопис руський» (1989) та ін.
Також Олександр Ранчуков активно займається виставковою діяльністю: здійснив кілька авторських проектів («Круїз», «У Всесвіті міста», «Роздільна здатність» та ін.). Неодноразово брав участь у різних фотовиставках, фотофестивалях, в тому числі і за кордоном (Франція, Німеччина, США, Польща, Литва). Живе і працює в Києві.
Про видання: 
Нова книжка-фотоальбом про міське середовище Києва, що сформоване архітектурними спорудами, про архітектурні стилі, що відображають певні історичні періоди міста, його вулиць, будинків, подвір’їв і архітектурних деталей.
Видання пропонує здійснити фотомандрівку в часі, кожний із розділів присвячений наступній історії, розкриває іншу історичну добу, чергове перевтілення старого міста. Альбом пропонує поглянути на перевтілення Києва, так би мовити, зсередини, з точки зору киянина, а не туриста.
Видання буде цікаве краєзнавцям, архітекторам, мистецтвознавцям, історикам, фотографам, екскурсоводам і просто киянам.
Детальніше про нову книжку: http://gorodkiev.info/shop/ponad-dahami-kiyiv-misto-i-chas/
Вхід вільний.  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123