рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Статті, новини, зауваження, просимо відправляти на photospilka_kr@ukr.net
Главная - Новости - Выставки - Запрошуємо Вас 16 червня о 16 годині на відкриття виставки фотографії "Надзвичайні тваринки Сергія Іванова" (м.Хмельницький).
| 08 июня 2017

Запрошуємо Вас 16 червня о 16 годині на відкриття виставки фотографії "Надзвичайні тваринки Сергія Іванова" (м.Хмельницький).

Іванов Сергiй Михайлович

Народився 23 березня 1973 року в місті Хмельницькому.

З 2005 рокучлен НСФХУ.

Після закінчення школи навчався у Хмельницькому професiйно-технiчному училищi, отримав спеціальність художник – оформлювач – вітражист. У 1991 – 1992 роках  працював художником-оформлювачем у Хмельницькому парку культури та відпочинку. З 1994 року працював у Хмельницькій обласній державній телерадіокомпанії. Спочатку – художником-графіком, потім телеоператором, режисером,  завідуючим художньо-виробничою групою ТВО «Поділлятелефільм». Заочно навчався на факультеті кіно- та телемистецтва Київського міжнародного університету. З 2005 року працював оператором на телеканалах «Студiя 1+1», СТБ, «24 канал».

Переможець і лауреат понад  20 міжнародних і всеукраїнських фестивалів. Також паралельно опановував мистецтво весiльної фотографiї. На цей час провів понад 100 майстер-класiв з весільної та художньої фотографії. Визнаний на багатьохфотопорталах серед професіоналів як майстер весільної артфотографії. Працював у бiльш ніж 30 країнах свiту.


-- 
З повагою,
Хмельницький музей-студія фотомистецтва!
вул. Проскурівська, 56
+38 (0382) 61-60-56  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.