рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Маємо черговий напад на сайт! Найближчим часом робота сайту буде відновлена.
Главная - Новости - Фотоиздания - Вийшла перша українська нон-фікшн книга про фотобізнес
| 10 июня 2017

Вийшла перша українська нон-фікшн книга про фотобізнес

 

ВИДАВНИЦТВО «PABULUM»

 

03150, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5-Б / 10

 

068-803-24-97, pabulum.com.ua@gmail.com

 

pabulum.com.ua

 

 

 

Вийшла перша українська нон-фікшн книга про фотобізнес

 

 

 

У видавництві Pabulum вийшла книга фотопродюсера Василя Шульги «Invisible photo business: Що має знати фотограф, який хоче знімати для світових брендів». Це перша українська книга, присвячена не техніці зйомок чи художній фотографії, а комерційному фото та побудові бізнесу у сфері реклами.

 

 

 

ПРО КНИГУ:

 

 

 

Будівля, яку ви бачите на палітурці, символізує весь фотобізнес. Автор запрошує на оглядову екскурсію.

 

 

 

З книги ви дізнаєтесь, що і як слід робити, аби стати професійним рекламним фотографом. Також познайомитесь із командою фотографа — спеціалістами, без яких серйозна рекламна зйомка була б неможливою. Ми пройдемось зручним офісами рекламних агенцій та клієнтів. Нам розкажуть, чого рекламники очікують від фотографів, які перешкоди чекають, як побудувати вигідну співпрацю, і врешті-решт, як отримати велетенські гроші на реалізацію рекламних фотопроектів.

 

 

 

А наприкінці у вас буде можливість взяти участь у рекламному проекті на всіх його етапах — препродакшн, продакшн і постпродакшн.

 

 

 

Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтеся відповіді на ці та багато інших запитань, які допоможуть вам краще уявити, що таке фотобізнес. Це машина часу, яка покаже вам шлях людини у фотографії від підніжжя і до вершин. Ця книжка допоможе вам уникнути великої кількості помилок, яких припускаються початківці, і сконцентруватися на головному.

 

 

 

ПРО АВТОРА:

 

 

 

Василь Шульга – співвласник та генеральний директор компанії «Positive Pictures». У 2005 р. працював лінійним продюсером під час зйомок фільму Стівена Спілберга «Назви ім’я своє». Очолював фотостудії Shootup та Stairsfor.

 

 

 

У 2009 р. засновує фотостудію “Positive Pictures” разом з фотографом Олександром Жаданом. За вісім років свого існування компанія виконала близько чотирьохсот фотопроектів. Серед брендів для яких компанія створювали фотозображення - McDonalds, Gillette, Duracell, Raiffeisen bank, Nescafe, Nemiroff, Honda, Adidas, Lipton та інші.

 

 

 

Positive Pictures співпрацювала з більшістю мережевих рекламних агентств - TBWA, Ogilvy, BBDO, McCann Erickson, Geometry, Lowe, DDB, Y&R, Publicis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДГУКИ:

 

 

 

«Invisible photo business» має стати настільною книгою будь-якого фотографа, який хоче працювати з міжнародними брендами. Вона наповнена ідеями про те, як покращити свій бізнес у сфері фотографії та стати профі», – Катерина Денисенко, продюсер Leo Burnett Ukraine.

 

 

 

Замовити книгу можна на сайті: https://pabulum.com.ua

 

 
  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.


123