рус eng укр
в Украине
Національна спілка фотохудожників України
горячая новость:Шановні колеги! Вітаємо Вас з Днем Незалежності України!
Главная - Новости - Выставки - Підведені підсумки 6 Кубку Рівного з фотомистецтва
| 21 июля 2017

Підведені підсумки 6 Кубку Рівного з фотомистецтва

Підведені підсумки 6 Кубку Рівного з фотомистецтва, визначені переможці. Було нелегко, як завжди. Але конкурс є конкурс. Авторам кращих світлин з трьох голосів присуджені 57 нагород, золоті, срібні, бронзові медалі, дипломи. Найскладніше було визначити, кому буде вручено Гран-прі "Муза фотографа", авторська робота Leonid Grinboky, оздоблена бурштином. Список акцептів можна побачити на сайті конкурсу. Хто отримає нагороди і кому ж дістанеться "Муза фотографа" дізнаємось 23 серпня в Рівненському Міському Будинку Культури на виставці кращих світлин конкурсу, буде цікаво, запрошую! Дякуємо членам журі Eduard Stranadko (Київ, голова НСФХУ), Сергій Неупокоєв (Sergey Neupokoev) (Львів), Олександр Харват (Рівне) та всім учасникам за класні світлини та участь!

Шорт лист тут: http://kubok.ukrfoto.org/ua/accepts/

 

ПЕРЕЛІК ВІДІБРАНИХ ФОТОГРАФІЙ (ACCEPTED WORKS):

НОМІНАЦІЯ «МІСТО»

Семицький Костянтин (Луцьк, Україна)

«Дощ»

«Дощ 1»

«Живу один»

Ситніков Станіслав (Росія)

«Структура»

«Оборона»

«Інша Прага»

Algom Rachel (Ізраїль)

«La Paz»

«Salonika Rotunda»

Сивак Орест (Львівська обл., Україна)

«Вижити в місті»

«Нічний Львів» 

«Вечір над Шпрее»

Ballini Alessandro (Італія)

«Brooklyn Bridge n°2»

«Guggenheim 4»

«Time»

«Valencia 3 a»

Мехдієв Рашад (Азербайджан)

«Метро в Дубаї»

«Феєрверк»

Надєжда Анжела (Одеса, Україна)

«Куточки»

«Ланжерон»

«Сусіди»

Старжинський Олександр (Україна)

«Вулиця Коновальця»

Perini Valerio (Італія)

«Lonely dog»

«Florence-Stone and chalk»

«Street concert»

Букай Ігор (Львівська обл., Україна)

«На пероні»

 

 

 

 

Thang Huynh Tan (В’єтнам)

«Lung Kinh Dem Saigon»

«Don Chao Nam Moi»

«Chao Nam Moi»

«Sac Mau Thanh Pho»

Компанцева Наталія (Київ, Україна)

«Перехід»

«Важка розмова»

Павлик Ростислав  (Україна)

«Рок-н-рол назавжди»

Alkhamis Abbas (Саудівська Аравія)

«mecca 2»

Карпенко Наталія (Одеса, Україна)

«Червоне одіяло»

«Жінка у сукні»

«Балет»

Недвига Олег  (Одеса, Україна )

«Град приречений»

«Щепний провулок»

Бовкун Сергій (Україна)

«Чарівний захід сонця»

Аверіна Тетяна (Запоріжжя, Україна) 

«Ілюзії»

«Напрям»

Крижевська Юлія (Одеса, Україна)

«Одеський лабіринт»

«Тіні міста»

«Око»

Спіріна Неллі (Київ, Україна)

«Тіні міста»

«Снігопад»

«Міське кафе»

Зубач Оксана (Україна)

«Графіка Севільї»

Самученко Євген (Одеса, Україна)

«Сни маяка»

«Пролітаючи на Шанхаєм»

Debevec Igor (Словенія)

«Family»

«Fashion street»

 

 

Вокальчук Галина (Рівне, Україна)

«Любов - це...»

Геринович Роман (Львів, Україна)

«Осінній ранок»

Афтанас Андрій (Львівська обл., Україна)

«У вікні покинутого дому»

Синельников Олександр (Одеса, Україна)

«Арка калюжа люк»

«Графіка міста»

«Повзущі в місто»

Кирильчук Ігор (Рівне, Україна)

«Музика звонів»

Bolgov Ruslan (Литва)

«Memel etude»

«Old Mill»

Довга Адріана (Львів, Україна)  

«Відпочиваючі»

Тимощук Ірина (Клевань, Україна)

«Двір»

Павловська Наталія  (Львів,Україна)

«Камянець - Подільський»

«Старий і місто»

Basu Malay (Індія)

«Looking From»

«Chicago Crossing»

Наджафов Ділавер (Азербайджан)

«Крила міста»

Пилип'юк Василь ( Львів, Україна) 

«Львів - 1»

«Львів - 4»

 

 

 

 

 

 

 

НОМІНАЦІЯ «ПОДІЇ, ЛЮДИ»

Семицький Костянтин (Луцьк, Україна)

«Різдво»

Компанійченко Євген (Запоріжжя, Україна)

 «Швидкі танці»

Ситніков Станіслав (Росія )

«Відображення»

«Демократія»

«Дві жінки»

Gómez Sastre Joaquín (Іспанія)

«Lisbon Streets»

Мехдієв Рашад (Азербайджан)

«Живі і мертві»

Котенко Олександр (Київ, Україна) 

«Колядники»

Жильчук Євгеній  (Україна)

«Крик» 

Науменко Олександр (Київ, Україна)

«Фотограф»

Лебідь Лідія (Україна)

«Біля вікна»

Надєжда Анжела (Одеса, Україна)

«Прихильник котів»

Катеринчик Ярослав (Рівне, Україна)

 «Азбука смаку»

Мальцев Володимир ( Запорізька обл., Україна)

«Все пройде»

«Життя навчило поспішати помало»

Агапов Сергій (Росія)

«Ритуал взяття крові»

«Людина з племені каро»

«Все  населення плем’я Дассенех»

Виноградова (Каверіна) Лариса (Україна)

«Удвох»

Alkhamis Abbas (Саудівська Аравія)

«Tea man»

«Train 1»

«Palm Sunday Maker»

«Indians Gypsies8»

 

Компанцева Наталія (Україна)

«Паралельні лінії ніколи не перетинаються»

Недвига Олег  (Одеса, Україна )

«Шаланди повні»

Perini Valerio (Італія)

«Gubbio-Race large candles 1»

«Gubbio-Race large candles 2»

«Gubbio-Race large candles 3»

«Gubbio-Race large candles 4»

«Gubbio-Race large candles 5»

Карчевський Володимир (Україна)

«Мої кури кращі»

Маковський Олег (Київ, Україна)

«Джон Пайтуччі»

«Дует»

«Фа діез »

Скоморох Костянтин (Україна)

«Після окупації. День незалежності. »

«Повернення додому»

Debevec Igor (Словенія)

«Big brother is watching you»

«Dance»

Оприск Марія (Львів, Україна)

«Регбі»

«Різдво у Львові»

Аверіна Тетяна (Запоріжжя, Україна)

«Свято світла»

Самученко Євген (Одеса, Україна)

«Фонтан»

Афтанас Андрій (Львівська обл., Україна)

«Материнський поріг»

«Продавець квітів»

Синельников Олександр (Одеса, Україна)

«Пастух»

Кирильчук Ігор (Рівне, Україна) 

«На одинці з Богом.»

«Сільські будні»

 

 

Bolgov Ruslan (Литва)

«Knockout»

«Leaving the port»

«The moving city»

Довга Адріана (Львів, Україна)

«Тримаючись за руки»

Потянок Олексій (Рівне,Україна)

«Родина Сиваків»

«Аварія-1»

Манзюк Олександр (Одеса, Україна)

«Ех, дороги…»

Долуханян Армен (Харьківська обл., Україна)

«Службовий роман»

«Якось опівдні»

«На Водохреще»

Павловська Наталія (Львів,Україна)

«Маланка у Вашківцях-2»

«Маланка у Вашківцях-3»

«Маланка у Вашківцях-4»

«Маланка у Вашківцях-5»

Кравчук Світлана (Рівне, Україна)

    «Гарний настрій»

Середенко Світлана (Україна)  

«Регбі-1»

Вокальчук Галина (Рівне, Україна)

«Син»

Ройк Ірина (Одеса, Україна)

«01»

«03»

«05»

Шевченко Олександр (Україна)

«Шербурзькі парасольки»

Пилип'юк Василь (Львів, Україна)

«Лівою чи правою»

«Фотографи»

 

 

 

 

 

 

НОМІНАЦІЯ «ПОРТРЕТ»

Семицький Костянтин (Луцьк, Україна)

«Незнайомка»

Кузнєцова Ольга (Україна)

«Ніжність»

Мехдієв Рашад (Азербайджан)

«Честь»

Ситніков Станіслав (Росія)

«Гаванські чоловіки »

«Гаванські чоловіки_2»

Мельникович Дмитро (Україна)

«Марта»

Надєжда Анжела (Одеса, Україна)

«Базиліск»

«Тайфун Марія»

Катеринчик Ярослав (Рівне, Україна)

«Україночка»

Попов Сергій (Донецька обл.,Україна)

«Портрет на плівку»

«Серед трав»

Мальцев Володимир ( Запорізька обл., Україна)

«В похід»

«Духовний наставник»

«Тев'є молочник»

«Хороший настрій»

Букай Ігор (Львівська обл., Україна)

«Таємнича незнайомка»

Агапов Сергій (Росія)

«Ксенія 2»

«Богиня народжуваності»

Thang Huynh Tan (В'єтнам)

«Nho Rung»

Ribokaite Normante (Литва)

«1960 and after 57 year»

«ART EXPERT 1

«Mother and daughter»

«Old fellows»

«Violinist»

 

Савін Юрій (Кам’нець-Подільський, Україна)

«Портрет працівника з Чехії»

Летовальцева Юлія (Маріуполь, Україна)

«Дика самотність»

Нечипорук Галина (Рівненська обл., Україна)

«Дідусь та собака»

Павлик Ростислав (Львів, Україна)

«Джазмен.»

«Соло.»

Alkhamis Abbas (Саудівська Аравія)

«Twin Sado»

«Indians Gypsies10»

«mursi baby&mum»

Карпенко Наталія (Одеса,Україна)  

«Зимовий портрет»

«Портрет з червоною бумагою»

Недвига Олег  (Одеса, Україна )

«Давно разом»

Водолазський Олександр (Кривий-Ріг, Україна)

«Філософ»

Дутка Тарас (Тисмениця, Україна)

«Мапа життя»

«Галина»

«Вероніка»

«Ватаг»

Perini Valerio (Італія)

«Leonard»

Жолобак Ігор (Дніпропетровська обл., Україна)

«Вдова»

«Надюшка»

«Людмила»

«Портрет Єви»

Спіріна Неллі (Київ, Україна)

«Наглядач музею»

«Пустота»

Kluger Manfred (Німеччина)

«a noble pallor-1»

«black beauty-2»

«haute couture-2»

Маковський Олег (Київ, Україна)

«Учасник Революції Гідності»

Миць Денис (Київ, Україна)

«Ірина»

Аверіна Тетяна (Запоріжжя, Україна)

«Анекдот з бородою»

Вокальчук Галина (Рівне, Україна) 

«Листопад»

Скоморох Костянтин (Сєвєродонецьк, Україна)

«Свої-3»

«Воєнні хроніки»

Самученко Євген (Одеса, Україна)

«Голубий вагон»

Джерук Наталія (Херсон, Україна)

«Малюючи лінії

Бутвіна Тетяна (Харьків, Україна)

«Вітрам на зло»

Bolgov Ruslan (Литва)

«Orbites of the Venus»

Кирильчук Ігор (Рівне, Україна)

«Думи мої думи»

Довга Адріана (Львів, Україна)  

«Репетиція»

Манзюк Олександр (Одеса, Україна)

«В майстерні»

«Заходьте на чай»

Опольська Валентина (Одеса, Україна)

«Вероніка»

«Портрет балерини»

Кундас Сергій (Костопіль, Україна)

«Тетяна»

Поліщук Володимир (Бердичів, Україна)

«З минулого»

«Руки»

«Про нього»

«Сім’я»

Аліксійчук Юлія (Рівне, Україна)

«Незнайомка»

Ройк Ірина (Одеса, Україна)

«01»

Кузьменко Вікторія (Івано-Франківськ, Ураїна)

«Сад»

 

НОМІНАЦІЯ «ДІТИ»

Семицький Костянтин (Луцьк, Україна)

«На буксирі»

Ситніков Станіслав (Росія) 

«Двоє»

Algom Rachel (Ізраїль)

«Looking for mischief»

Касьяненко Лада (Дніпропетровська обл., Україна)

«Ілья»

«Ліза»

Kerekes Istvan (Угорщина)

«Candlelight mood»

«Life in Agiassos»

«Winter tale»

«Faces in window»

«Yelena»

Надєжда Анжела (Одеса, Україна)

«About a green apple1»

«Teardrop»

Онищенко В'ячеслав (Одеса, Україна)

«Вище моря»

Мальцев Володимир ( Запорізька обл., Україна)

«Бойскаут»

«Во здравіє»

«Останній штрих»

«Шлях наверх»

Букай Ігор (Львівська обл., Україна)

«Герої не вмирають»

Агапов Сергій (Росія)

«Виживання»

«Сім'я Мурсі»

«Масаї реальне життя»

Гошко Людмила (Україна) 

«Оля»

«У бабусиній хустині»

Thang Huynh Tan (В’єтнам)  

«Gio Hoc Kinh Koran 2»

Ribokaite Normante (Литва)

«Prayers»

«What here 3»

 

Компанцева Наталія (Київ,Україна)

«Мужичок»

Alkhamis Abbas (Саудівська Аравія )

«Child faces»

«Falcon look»

«Strong boy BW»

«litti read»

«Baby sitter»

Філін Юрій (Маріуполь, Україна)

«Зруйноване дитинство. с.Староігнатьївка. АТО »

«Ми за мир. с.Чермалик. АТО »

Недвига Олег (Одеса, Україна )

«Хочу в морехідку»

Perini Valerio (Італія)

«Attack»

«Puppies»

Аверіна Тетяна (Запоріжжя, Україна)

«Надійність»

Жолобак Ігор (Дніпропетровська обл., Україна)

«Велике прання»

«Селяночка»

«Пастушок»

«Друг Сеня»

Карчевський Володимир  (Україна)

«Бешкетники»

Спіріна Неллі (Київ, Україна)

«Привиди доганяють»

«Теннісистка»

Kluger Manfred (Німеччина)

«andacht-1»

«eyes»

«not for sale»

Вокальчук Галина (Рівне, Україна)

«Господинька»

«Школярка із Нагаркоту»

Debevec Igor (Словенія)

«Children»

Оприск Марія (Львів, Україна)

«Думки»

«Щасливе Різдво»

 

Самученко Євген (Одеса, Україна)

«Дівчинка з Мумбаї»

«Маленький тібетець»

«Маугля міських джунглів»

Джерук Наталія (Херсон, Україна)

«Шкодники»

«Небесний експрес»

 Афтанас Андрій (Львівська обл., Україна)  

«Данилко»

«За вікном минулого»

«У старій стодолі»

Синельников Олександр (Одеса, Україна)

«Вечір одеського двора»

«Дзеркало»

Bolgov Ruslan (Литва)

«Beatrice»

«Charlotte»

«Eva»

«Young miss»

Манзюк Олександр (Одеса, Україна)

«Щастя»

Тимощук Ірина (Клевань, Україна)

«Серія Справжнє дитинство»

Опольська Валентина (Одеса, Україна)

«Софія – 2»

«Віра»

«Демна і хачапурі»

«Ксенія»

Волков Анатолій (Запоріжжя, Україна)

«Син Азрама»

«Маленькі друзі»

Поліщук Володимир (Бердичів, Україна)

«Самотність»

«Апельсин»

«Перемога будь-якою ціною»

«Погляд»

«Господарочка»

Кравчук Світлана (Рівне, Україна)

«Потанцюємо?»

 

 

Basu Malay (Індія)

«CURIOUS BABY»

Толаболіна Вероніка (Запоріжжя, Україна)

«Жабеня»

 

 

НОМІНАЦІЯ «ПЕЙЗАЖ»

Семицький Костянтин (Луцьк, Україна)

«Світанок»

Algom Rachel (Ізраїль)

«geology kaleidoscop»

«the ray's palette»

Ballini Alessandro (Італія)

«BelVedere 1»

«Alberini con Camion a»

Котенко Олександр (Київ, Україна)

«Гірське село»

«Діалог»

«Діамант»

Науменко Олександр (Київ, Україна)

«Autumn slopes of the church Santa Maddalena»

Балховитін Дмитро (Київ, Україна)

«Вересневий світанок на білих схилах»

«Небесне полум'я»

«Острів»

Стрижекінь Анна (Одеса, Україна)

«Сиве море»

«Ванільний ранок»

«Вказуючи шлях»

«Карпатська рапсодія»

Катеринчик Ярослав (Рівне, Україна)

«Базальтовий кар’єр”

Perini Valerio (Італія)

«Tuscany landscape 10»

«Tuscany landscape 11»

«Tuscany landscape 20»

«Walking on the edge»

Гора Юлія (Херсон, Україна)

«Зимовий пейзаж»

 

 

Агапов Сергій (Росія)

«Рибальське село»

«Kirkjufell»

Ribokaite Normante (Литва)

«Morning»

Нечипорук Галина (Рівненське обл., Україна)

«Тут був бурштин»

Філін Юрій (Маріуполь, Україна)

«Потік. ІЧ-фільтр»

«Відслужив. ІЧ-фільтр»

Недвига Олег  (Одеса, Україна )

«Стовпчики»

«Інтеграл»

Хорошков Микола (Маріуполь, Україна)

«Вогняні небеса»

«Баланс»

«Птах у скелі»

«З печери»

«Руїни»

Водолазський Олександр (Кривий Ріг, Україна)

«Долина різнокольорових пагорбів»

«Магія пустелі»

Дутка Тарас (Тисмениця, Україна)

«Ранок в ''Горганах''»

«''Петрос''»

«У пошуках червоної рути»

Зисько Сергій (Хмельницький, Україна)

«Дорога з гір...»

«Ранок»

Мірошник Сергій (Київ, Україна)

«Туман огортає ялинки»

Карчевський Володимир (Україна)

«На ставу»

Софіна Анна (Україна)

«Відображення»

Kluger Manfred (Нічеччина)

«dach der welt-2»

«snow covered-1»

 

 

 

Дольніков Денис (Київ, Україна)

«Вище хмар»

Миць Денис (Київ, Україна)

«Пуста дорога»

Лівадний Віталій (Запоріжжя, Україна)

«Скарби Хортиці»

Стрельник Наталія (Одеська обл., Україна)

«Безтурботність»

«Подих осені»

«В очікуванні»

Debevec Igor (Словенія)

«Autumn mornings»

«Kirkjufellsfoss IV»

«Fields and trees III»

«Lavender fields IV»

Самученко Євген (Одеса, Україна)

«Зимова ніч на гірській річці»

«Вечір на інтегралі»

«Вишенька на торті»

Афтанас Андрій (Львівська обл., Україна)  

«Весняні посадники»

Синельников Олександр (Одеса, Україна)

«Пейзаж з корчем»

Bolgov Ruslan (Литва)

«Island of Calmness»

«Stairs of Poseidon»

«The burning world»

«Time guardians»

Манзюк Олександр (Одеса, Україна)

«На світанку»

«Тишина»

«Дорога»

Волков Анатолій (Запоріжжя, Україна)

«Подвійна веселка»

Кундас Сергій (Костопіль, Україна)

«Острівець»

Вокальчук Галина (Рівне, Україна)

«Случ листопадовий»

«Паморозь»

«Поліська зима»

«Острови Полісся»

Пилип'юк Василь ( Львів, Україна)

«Акценти світла»

«Казка»

 

 

 

НОМІНАЦІЯ «ПРИРОДА»

Семицький Костянтин (Луцьк, Україна)

«Пес»

«Одуванчик»

Algom Rachel (Ізраїль)

«The Challenge»

Балховітін Дмитро (Київ, Україна)

«Білі крила літа»

Devine Bob (Великобританія)

«Lion aggressive love»

«Cheetah cub helps»

«Osprey flies with fish»

«Great grey Owl hunting in snow»

«Elephant dominance»

Мірошник Сергій (Київ, Україна)

«Маленький житель планети мурах.»

«Вересневий вечір»

«Вечірні кольори»

«Махаон»

«Вечір на кульбабі»

Стрижекінь Анна (Одеса, Україна)

«Ніжність»

«Заблукала осінь в тумані»

Perini Valerio (Італія)

«Mushroons»

«Nature»

«Waterfall»

Van Echelpoel Rene (Бельгія)

«Gebandeerde Libellen»

«Glanville fritillary»

«Hawk with prey»

«Mantis religiosa»

«Papilio corydon mating»

 

 

Мальцев Володимир ( Запорізька обл., Україна)

«Туманний ранок»

«Самотність»

Агапов Сергій (Росія)

«A Large Migration of Wildebeest 2»

«In the vastness of Arctic»

«Plains zebras»

«Great Migration of Wildebeest»

Ribokaite Normante (Литва)

«In the for with ducks 3»

«Morning with ducks 1»

Нечипорук Галина (Рівненська обл., Україна)

«Сонечко»

«Поганка»

Alkhamis Abbas (Саудівська Аравія)

«Camels love»

«Lonly Camel»

Недвига Олег  (Одеса, Україна )

«Норка»

Хорошков Микола (Маріуполь, Україна)

«Магія осіннього лісу»

«Дерево життя»

«Під покровом зими»

Зисько Сергій (Хмельницький, Україна)

«Проблиск надії…»

Аверіна Тетяна (Запоріжжя, Україна)

«Одне дихання на двох»

«Сонячна»

«Танго»

«На краю світанку»

Карчевський Володимир (Україна)

«Ранок на стариці»

«Прокидається день»

Вокальчук Галина (Рівне, Україна)

«Вечірня кульбабка»

«Сокирки після дощу»

«Надвечіря»

Спіріна Неллі (Київ, Україна)

«Карпатські хащі»

Романюк Анастасія (Україна)

«Сімейний портрет»

Дольніков Денис (Київ, Україна)

«Драбинка в осінь»

Debevec Igor (Словенія)

«Iceberg»

«Diamond beach»

«Kirkjufellsfoss II»

Самученко Євген (Одеса, Україна)

«Посланець Чумацького шляху»

Бутвіна Тетяна (Харьків, Україна)

«Подорож крапельки»

«Проводжаючи день»

Афтанас Андрій (Львівська обл., Україна)

«Сім'я»

Bolgov Ruslan (Литва)

«Seahorse»

«The ice castle»

«Beast from the sea»

«Dance of souls»

Манзюк Олександр (Одеса, Україна)

«Рефери»

Пилип'юк Василь ( Львів, Україна)

«Груповий портрет»

«Мисливці»

«Не чую! Повтори!»

 

 

НОМІНАЦІЯ «ФОТО-АРТ»

Кузнєцова Ольга (Україна)

«Мрії»

«Збійчик за варениками»

"Стілець"

«Дощовий коктейль»

Компанійченко Євген (Запоріжжя, Україна)

«Перекличка»

«Вітамін»

«Під чоботом»

Ситніков Станіслав (Росія)

«Червона пляшка»

«Кольорові форми»

 

 

Науменко Олександр (Київ, Україна)

«Мрії»

«Ідучи»

Мельникович Дмитро (Україна)

«Легкість»

Миць Денис (Київ, Україна)

«Сніданок»

Надєжда Анжела (Одеса, Україна)

«Щерцо»

«Стюардеса »

«Третій Око»

Балховітін Дмитро (Київ, Україна)

«Голландські зорі»

«Коли розквітають зорі»

Букай Ігор (Львівська обл., Україна)

«Адель»

Perini Valerio (Італія)

«Mystery»

«Thought»

«White Angel»

Мальцев Володимир ( Запорізька обл., Україна)

«Домашній коллайдер»

«Остання надія»

«Кольорові сни»

Гора Юлія (Херсон, Україна)

«Листи з мiжсезоння»

«Фiзалic»

Карпенко Наталія (Одеса, Україна)  

«Золота рибка»

«Внутрішній сад»

«Сліди часу»

«Багатошарове сприйняття»

Недвига Олег  (Одеса, Україна )

«Весна»

Хорошков Микола (Маріуполь, Україна)

«Зірковий колообіг»

«Мисливець за зірками»

 

 

 

 

Жолобак Ігор (Дніпропетровська обл., Україна)

«Одкровення самотнього сатира»

«Її мрії»

«Стаканіада»

«Тайна скрипки-3»

Спіріна Неллі (Київ, Україна)

«Зимовий трамвай»

Kluger Manfred (Німеччина)

«Last Samurai»

«Mystic-9»

«Veil Dance-1»

«Golden Light-4»

Адаменко Євген (Маріуполь, Україна)

«Любов-Дитя-Самотність»

«Цар-Вода»

"Інь Янь"

Зубач Оксана (Україна)

«Нічні вогники»

Вокальчук Галина (Рівне, Україна)

«Дощ і вітер»

«Літній дощ»

«Ромашка»

Debevec Igor (Словенія)

«Leaf»

Самученко Євген (Одеса, Україна)

«Магія Карпатської ночі»

«2 порції морозива»

"Пристебніть ремені"

«Срібна ніч в Шанхаї»

Синельников Олександр (Одеса, Україна)

«Зелені чоловічки»

«Дотик ночі»

Bolgov Ruslan (Литва)

«Embrio»

«Flower fairy»

«Heart of the cube»

The prophecy»

Манзюк Олександр (Одеса, Україна)

«В одному кроці від мрії »

 

 

Потянок Олексій (Рівне, Україна)

«Я від бабці втік…»

«Сон сепаратиста»

«Третє око»

Basu Malay (Індія)

«NEAREST TO CHURCH»

Пилип'юк Василь ( Львів, Україна)

«Віллі Сюс»

«Останні теплі дні»

Alkhamis Abbas (Саудівська Аравія)

«Old Women»

 

 




  Ваш коментарий будет первым
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять коментарии.
Пожалуйста зарегистрируйтесь или войдите в ваш аккаунт.